„OnePlus“ telefonų savininkams tai patiks: išbandykite išskirtines „PUBG Mobile“ galimybes

Paskelbė:   Lukas Snarskis | 2020-08-07
„OnePlus“ telefonų savininkams tai patiks: išbandykite išskirtines „PUBG Mobile“ galimybes
0 Pasidalinimai
426 Peržiūros

Dar gegužės mėnesį Kinijos kompanija „OnePlus“, kartu su „Epic Games“ pranešė apie išskirtines „OnePlus 8“ vartotojų galimybes žaisti legendinį „Fortnite“ žaidimą su 90 kadrų per sekunde galimybe. Vakar, kompanijos atstovai paskelbė apie analogišką galimybę „PUBG Mobile“ gerbėjams.

Kompanijos pranešime spaudai teigiama, kad žaisti populiarųjį „PUBG Mobile“ su 90 kadrų per sekunde galės „OnePlus 7 Pro“, „OnePlus 7T“ ir „OnePlus 8“ serijos telefonų savininkai. Pranešama, kad tokia galimybė, išskirtinai šių įrenginių savininkams, prieinama jau nuo dabar ir turės tokią galimybę iki rugsėjo 6 dienos.

Tiesa, nors pastaroji galimybė yra prieinama daugelyje regionų, kur parduodami „OnePlus“ išmanieji telefonai, tačiau šios naujovės nebus galima išbandyti telefonų savininkams Kinijoje, Japonijoje bei Korėjoje. Kaip bebūtų, tai lietuviams nėra itin aktualu ir mes žaisti „PUBG Mobile“ su 90FPS galime jau dabar.

„OnePlus“ atstovai pažymi, jog tokia papildoma galimybė turėtų būti nesunkiai pastebima ieškant kitų žaidėjų, esant didesniam atstumui, taip pat bėgant. Kompanijos atstovai pažymi ir tai, kad visa tai gali suteikti ir papildomą pranašumą, žaidžiant prieš žaidėjus su mažesne kadrų sparta.

O Jūs ar turite vieną iš aukščiau paminėtų „OnePlus“ telefonų ir galite išbandyti šią galimybę? Jeigu taip, tuomet pasidalinkite savo įspūdžiais komentaruose.


Parašyti komentarą