Pasiimkite „Rocket League“ iš „Epic Store“ nemokamai ir gaukite 10 eurų kuponą

Paskelbė:   Rokas Gaidys | 2020-09-24
Pasiimkite „Rocket League“ iš „Epic Store“ nemokamai ir gaukite 10 eurų kuponą
0 Pasidalinimai
161 Peržiūros

Dar prieš kurį laiką buvo paskelbta, kad „Rocket League“ bus visiškai nemokamas. 2015 metais pasirodęs projektas iš karto tapo hitu ir buvo pripažintas geriausių tų metų sporto/lenktynių žaidimu. Pasirodo, įmušti kamuolį į vartus, valdant mašiną yra labai sėkminga idėja. Vienas iš unikalesnių dviejų žanrų mišinių, tai yra futbolo ir lenktynių, išleidimo dieną buvo prieinamas tik „Playstation 4“ ir asmeninių kompiuterių vartotojams. Ir tik vėliau prie jų prisijungė „Xbox“ ir „Nintendo Switch“ vartotojai, o dar šią vasarą prasidėjo kalbos, kad praėjus net penkeriems metams po išleidimo jis pagaliau taps nemokamu.

Žaidimo kūrėjai „Psyonix“ dar liepą paskelbė, kad „Rocket League“ bus pardavinėjamas per „Epic Store“, o nebe per „Steam“ platformą. Na ši tvarka yra taikoma tik asmeninių kompiuterių savininkams, o konsolių turėtojai galės pasiimti jį nemokamai savo internetinėse parduotuvėse, tokiose kaip „Nintendo Store“ ar „Playstation Store“ ir t.t..   Tačiau pasiimant „Rocket League“ per „Epic Store“ papildomai yra duodamas 10 eurų kuponas, kuris gali būti išleistas perkant bet kurį žaidimą per šią platformą. Tiesa, žaidimo vertė neturi būti mažesnė nei 14,99 eur.  

Visi esami žaidėjai, kurie seniau yra pirkę „Rocket League“ gali persikelti jį „Epic Store“, tačiau tai nėra būtina, nes projektas bus atnaujinamas visiems vartotojams vienodai. Tačiau nuo praeitos savaitės, norint prisijungti, reikia iš pradžių sinchronizuoti savo „Steam“ paskyra su „Epic Games“ platforma. Be to, kartu prasidėjo ir naujas žaidimo sezonas, nauju pavadinimu „Season One“- kas reiškia, kad yra atverčiamas naujas lapas „Rocket League“ istorijoje. 

Taigi yra smagu matyti, kad „Rocket League“ pasekė kitų nemokamų žaidimų pavyzdžiu.  Nuo šiol jis bus nemokamas, o visas pajamas generuos iš pardavimų žaidimo viduje (kosmetiniai pagrąžinimai, „battle pass“ ir kt.).  


Parašyti komentarą