Penktojo „Call of Duty“ sezono atnaujinimas tiesiog „suvalgys“ jūsų kompiuterio kietojo disko vietą

Paskelbė:   Rokas Gaidys | 2020-08-11
Penktojo „Call of Duty“ sezono atnaujinimas tiesiog „suvalgys“ jūsų kompiuterio kietojo disko vietą
0 Pasidalinimai
1867 Peržiūros

Paskutiniais metais vaizdo žaidimų dydis didėja ne gigabaitais, o net šimtais. Pavyzdžiui jeigu prieš kokius penkiolika metų net 5 gigabaitai atrodė labai daug, tai dabar 70-80 gb., dydžio projektai nieko nestebina. Tačiau „Activision“ projektas „Modern Warfare“ su savo nemokamu „battle royale“ priedu pramušė visus rekordus.

Penktasis žaidimo sezonas pagaliau čia, tačiau tai ne visiems sukelia tik teigiamas emocijas, ypač tiems, kurių kompiuteriuose nėra daug laisvos vietos. Jau kurį laiką „Call of Duty“ žaidėjai skundėsi apie milžiniškas žaidimo apimtis, kurios didėja su kiekvienu nauju sezonu, tačiau tik pristačius 5- tajį sezoną pasirodė pirmieji skundai „Reddit“ platformoje. Žaidimas šiuo metu su visais atnaujinimais užima nei daug, nei mažai- tik viso labo 227 gigabaitus. Dar prieš sezono pradžią „Modern Warfare“ projekto vadovas Paul Haile „Twitter“ paskyroje pradėjo diskusiją apie žaidimo dydžio mažinimą konsolėms. Vadovas savo oficialiame pareiškime teigė, kad penktas sezonas pasirodys jau greitai ir jis bus milžiniškas. Su naujausius atnaujinimu žaidime atsiras daugybė naujo turinio, tačiau po atsisiuntimo žaidimo dydis sumažės ir tam įtakos neturės jokie naujinimai, teigė Paul‘as.

Šiuo metu nėra panašu, kad vadovo pažadai netapo realybe ir „Modern Warfare“ dydis tikrai nesumažėjo. Suprantama, kad vaizdo žaidimų dydis tik augs ateityje, tačiau norėtųsi, kad viskas vyktų ne tokiais sparčiais tempais. Nes neretas norintis įsirašyti naująjį „Call of Duty“ turi atlaisvinti savo kietąjį diską. Na šiuo metu kietųjų diskų kainos nėra tokios kaip prieš penkiolika metų, tačiau vis tiek nesinori keisti jo kasmet. Na belieka tikėtis, kad „Activision“ įvykdys savo duotus pažadus „gamer‘ių“ atžvilgiu ir sumažins žaidimų dydį.

 


Parašyti komentarą