„Project 17“ arba „Half-Life 2 VR“: fanų bandymas prikelti legendinę šaudyklę

Paskelbė:   Rokas Gaidys | 2020-09-20
„Project 17“ arba „Half-Life 2 VR“: fanų bandymas prikelti legendinę šaudyklę
0 Pasidalinimai
129 Peržiūros

Žaidimas, kurio pristatinėti ilgai nereikia. „Valve“ studijos 2004 metų pirmojo asmens šaudyklė, kurioje kaip ir jos pirmtake yra apjungtas šaudymas, galvosūkiai, istorija su unikaliomis transporto priemonėmis ir ginklais. Šis projektas sulaukė milžiniško pasisekimo, o visi fanai jau 16 metų reikalauja jo tęsinio. Na šiais metais sulaukėme „Half-Life: Alyx, tačiau tai nebuvo tai, ko visi tikėjosi. Nemeluosiu, tai galbūt geriausiais iki šiol pasirodęs žaidimas, kuris gana neblogai išnaudoja „VR“ technologiją. Ir būtent jis įkvėpė ištikimiausius sekėjus prikelti antrąją žaidimo dalį, kurioje taip pat bus naudojama ši technologija. 

Kultinė frazė „Rise and Shine, Mr. Freeman“ yra turbūt pati žinomiausia ir įsimintiniausia per visą vaizdo žaidimų istoriją. O dabar yra panašu, kad ją išgirsime dar kartą. Nes šiuo metu „Project 17“ būtent ir bando naudodami „Half-Life: Alyx“ atkurti bent jau „Half-Life 2“ pradžią, kuri bus rodoma jau naudojant „VR“. Kūrėjai bando mums parodyti kaip šis projektas atrodys šiais laikais. Žinoma, trumpame klipe yra parodoma visai nedaug- šiuo metu galima tik pasivaikščioti stogais ir paimti keletą skardinių, kas žinoma, skamba labai smagiai.

„Point Insertion“  yra pirmasis žaidimo lygis, kuris nemeluosiu kaip 2004 metams atrodo tikrai neblogai. O pačią įžangą nemažai projektų bandė atkartoti, tačiau nesugebėjo sukurti „Half-Life“ išskirtinės atmosferos. Jis mums leidžia praeiti pro triukšmingą traukinių stotį už kurios yra ateivių užpultas „City 17“. Na, o toliau jau seka kultinės „Half-Life 2“ scenos. Žemiau pateikiame „Project 17“ ištrauką:

Na kaip yra matoma, kad projektas yra dar labai ankstyvojoje vystymo stadijoje, tačiau atrodo daug žadančiai ir intriguoja. Žinoma nėra aišku ar jis bus užbaigtas ir ar eilinį sykį tai neužklius licencijos savininkams. Beje, originalusis „Half-Life 2“ buvo kuriamas penkerius metus ir „Valve“ studijai kainavo 40 milijonų dolerių. Tai savaime suprantama, kad jie gali bandyti užkirsti kelią fanams, bandantiems prikelti šį legendinį vaizdo žaidimą.


Parašyti komentarą