Gera žinia „PlayStation 5” pirkėjams: konsolei jau adaptuojami PS4 žaidimai

Paskelbė:   Rokas Gaidys | 2020-10-16
Gera žinia „PlayStation 5” pirkėjams: konsolei jau adaptuojami PS4 žaidimai
0 Pasidalinimai
138 Peržiūros

Likus mėnesiui iki „Playstation 5“ išleidimo „Sony“ pradėjo ruošti pagrindus naujajai konsolei. Sunku net patikėti, kad prieš metus dar nieko nežinojome apie „PS5“ ir tik spėliojome kaip jis gali atrodyti ir kokie žaidimai bus išleisti ar pritaikyti kartu su ja. O dabar jau yra žinoma beveik visa rikiuotė projektų, kurie bus prieinami išleidimo dieną - lapkričio 12-tą. Tuo tarpu Japonijos milžinė pradėjo diegti įvairius atnaujinimus žaidimams, kurie pasirodė dar „Playstation 4“  išleidimo laikais.

Kartu su naujausia „Playstation 4“ operacinės sistemos versija buvo pradėta diegti naujinus ir įvairiausiems išskirtiniams konsolės žaidimams. Savaime suprantama, kad programiniai atnaujinimai, kurie tvarko klaidas, vadinamuosius „bug‘us“ nėra nieko naujo, tačiau įdomiausia yra tai, kad kai kurie projektams to nebuvo daryta jau keletą metų. Vienas iš pavyzdžių yra „God of War 3“, kuris pasirodė prieš daugiau nei 10 metų, o „remastered“ versija, skirta „Playstation 4“ jau gyvuoja maždaug pusę to laiko. 

Tačiau tai nebuvo vienintelis žaidimas netikėtai gavęs atnaujinimus. Kartu su „God of War Remmastered“ buvo atnaujinti ir „Marvel‘s Spider-Man“, „God of War“ (2018) ir daugelis kitų. Tačiau kokia viso to priežastis nėra atskleidžiama, o tai leidžia manyti, kad jie yra jau dabar ruošiami „Playstation 5“. Greitai artėjant naujosios konsolės išleidimo dienai „Sony“ ir visos jos dukterinės studijos bando optimizuoti senesnius žaidimus, kad jie be trikdžių veiktų ir „PS5“. 

Kaip yra žinoma, didžiulė dalis „Playstation 4“ žaidimų veiks ir su „Playstation 5“, o norint tai pasiekti reikia keisti dabartines versijas. Yra džiugu matyti, kad nebuvo kartojama praeitos kartos „Sony“ konsolės klaida ir tokiems puikiems projektams kaip „God of War“ nereikės pirkti atskiros „remastered“ versijos. Planuojama „PS5“ išleidimo data yra lapkričio 12 diena, tačiau Lietuvoje ją įsigyti geriausiu atveju galėsime tik lapkričio mėnesį.


Parašyti komentarą