„Spellbreak“ per pirmą savaitę surinko daugiau nei 2 milijonus žaidėjų

Paskelbė:   Rokas Gaidys | 2020-09-12
„Spellbreak“ per pirmą savaitę surinko daugiau nei 2 milijonus žaidėjų
0 Pasidalinimai
88 Peržiūros

„Battle Royale“ principas yra labai paprastas: sumeti krūvą žaidėjų į besitraukiančią teritoriją ir paskutinis žaidėjas ar komanda likusi gyva laimi. Šia sėkmės formule paskutiniu metu yra linkę naudotis net ir didžiausi šios industrijos gigantai, tokie kaip „Electronic Arts“ ar „Activision“. Tokiu metodu yra paremta daugybė populiarių projektų, tokių kaip „Fortnite“, „Apex Legends“, „Call of Duty: Warzone“ ir bene vienas iš naujesnių „Fall Guys“. Tačiau dar praėjusios savaitės pabaigoje pasirodęs „Spellbreak“ pasiūlė šį tą naujo.

Šiame unikaliame „battleroyale“ žanro žaidime Jums reikia naudoti įvairias burtų  kombinacijas kovojant su priešais ir kaip ir įprasta, kuris paskutinis liks gyvas, tas laimės. Šį projektą yra labai nesunku pradėti žaisti, tačiau norint jį gerai įvaldyti reikia nepagailėti laiko burtų įvaldymui bei strategijos kūrimui. Na šiuo metu yra galimas tik minėtasis rėžimas, tačiau dar nėra aišku kas jame naujo bus pridėta ateityje.

Kaip teigia kūrėjai „Proletariat Inc.“, kad nuo jo išleidimo praeitą penktadienį, jį žaidė daugiau nei 2 milijonai vartotojų visame pasaulyje. Tai reiškia, kad jis po truputį populiarėja, tačiau nesulaukė tokios greitos ir milžiniškos sėkmės kaip „Fall Guys“. Dar prieš kurį laiką buvo pradėta testuoti „Spellbreak“ beta versiją, skirtą asmeniniams kompiuteriams ir konsolėms, o tai, kaip suprantama taip pat prisidėjo prie populiarumo ir žaidėjo susidomėjimo.

Na jeigu nesate girdėję ar bandė „Spellbreak“, tai yra visiškai nemokamas „battleroyale“ žanro žaidimas, kurio vaizdinis stilius šiek tiek primena „The Legend of Zelda: Breath of The Wild“. Taip pat jis skiriasi nuo kitų panašaus tipo projektų, tuo, kad jame vietoj ginklų yra kovojama pasitelkiant magiją ir burtažodžius. Šiuo metu jis yra prieinamas „Playstation 4“, „Xbox One“, „Nintendo Switch“ ir asmeninių kompiuterių savininkams.


Parašyti komentarą