Vieno geriausių kompiuterinių žaidimų kūrėjai jau ginkluojasi naujam projektui?

Paskelbė:   Rokas Gaidys | 2020-08-11
Vieno geriausių kompiuterinių žaidimų kūrėjai jau ginkluojasi naujam projektui?
0 Pasidalinimai
172 Peržiūros

„Sony“ ir „Naughty Dog“ atrodė, tarsi komanda, kuri buvo suburta kurti tik žaidimus, kurie yra verti ne mažiau nei metų geriausiojo titulo, tačiau birželio viduryje pasirodžiusi „The Last of Us Part 2“ sulaukė dvejopos reakcijos iš vaizdo žaidimo bendruomenės. Vieni ją pripažino kaip šedevrą, tačiau kitiems šis projektas pasirodė neišbaigtas ir neišpildęs jų lūkesčių. Suprantama, kad visiems neįtiksi, tačiau „Naughty Dog“ nenustoja kurti ir jau pasirodė pirmosios žinios apie jų naują projektą.

Kompanija pradėjo oficialią darbuotojų paiešką naujajam projektui, tačiau šiuo metu tiksliai nėra žinoma kas tai per projektas turėtų būti. Savaime suprantama, kad tai tikrai nebus „The Last of Us“ nauja dalis. Kita vertus, ką gali žinoti, gal nutiks panašiai kaip su kitu „Sony“ žaidimu „Spiderman“ ir išvysime visai kitų veikėjų istorijas viruso suniokotame pasaulyje. Naujiena apie naująjį įmonės projektą pasirodė jų pačių internetinėje svetainėje, kurioje jie paskelbė apie daugybę naujų pozicijų, norintiems joje įsidarbinti. Viena iš pozicijų yra „lygių ir aplinkos kūrėjas“ naujam vieno asmens žaidimui, kas galėtų reikšti, kad jis dirbs ne tik „The Last Of Us Part 2“ multiplayer funkcija, bet ir greičiausiai vystys naująjį projektą. Taip pat įmonė ieško talentingų animatorių, kurie padėtų „Naughty Dog“ sukurti prikaustantį žaidimo dizainą, o leidžia manyti, kad jie tikrai dirbs su naujuoju projektu.

Šiuo metu dar nėra aišku koks projektas yra pradedamas vystyti ir iki pirmosios oficialios informacijos apie jį yra dar tikrai toli. Galbūt tai bus nauja „Uncharted“ ar „Jack and Draxter“ versija, o gal iš viso bus pradedamas unikalus projektas. Asmeniškai norėčiau sulaukti kokio nors „Uncharted“ tęsinio. Istorija nebūtinai turėtų suktis apie jo pirmtakus, bet būtų visai smagu išvysti naujojo Drake‘ų šeimos nario nuotykius. Na viska sužinosime kelerių metų bėgyje.


Parašyti komentarą