Žaidimai

„Bethesda“ turi blogų naujienų žaidimų gerbėjams: naujojo „Starfield“ reikės palaukti ilgiau nei planuota

„Bethesda“ turi blogų naujienų žaidimų gerbėjams: naujojo „Starfield“ reikės palaukti ilgiau nei planuota

„Bethesda“ nukėlė „Starfield“ išleidimo datą į rugsėjo 6 dieną, tad tampa aišku, kad žaidimas bus išleistas ne 2023 m. pirmąjį pusmetį. Bendrovė birželio 11 d., pirmąją E3 parodos dieną, paskelbs išsamų žaidimo vaizdo įrašą.

Pirmoji „Starfield“ išleidimo data buvo 2022 m. lapkričio 11 d., o tai būtų buvę lygiai 11 metų po 2011 m. išleisto „The Elder Scrolls V: Skyrim“. Tačiau praėjusių metų gegužę „Bethesda“ datą nukėlė į pirmąjį 2023 m. pusmetį ir netgi įtraukė ją į birželio mėnesį vykusį planuojamų 2023 m. I pusmečio žaidimų pristatymą.

„Aliexpress“ nuolaidos iki 70 proc.
Nepraleiskite progos – spauskite čia ir dabar.

Rugsėjo datą atskleidžiančiame vaizdo įraše nebuvo pateikta naujos informacijos apie žaidimą, tačiau fone žiūrovai galėjo užfiksuoti naujos filmuotos medžiagos nuotrupas. Jose matyti kovų ir tyrinėjimo iš 1000 „Starfield“ planetų paviršių fragmentai bei trumpas veikėjo kūrėjo lango kadras.

Laimėkite 60 eurų vertės pelę, prisijungę prie mūsų „YouTube“ kanalo!

Žiūrėkite mūsų naujausią vaizdo įrašą, sužinokite ką reikia daryti ir laimėkite pelę! Daugiau informacijos rasite paspaudę žemiau esančią nuorodą.

Telefonai.eu

Tai yra trumpa naujiena, kuri skirta informuoti apie tam tikrą įvykį. Mūsų pateikiamos trumpos žinios skirtos skubantiems ir norintiems gauti tik konkrečią informaciją apie tai kas įvyko. Visas turinys, jeigu nėra nurodytas kitas šaltinis, yra portalo nuosavybė.

Temos

Rekomenduojame peržiūrėti

0 komentarų

Prašome gerbti kitus komentatorius, o platesnes komentavimo taisykles rasite paspaudę čia. Gerų diskusijų!

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas