Žaidimai

„Cal of Duty“ gerbėjams tai patiks: paaiškėjo, kada debiutuos naujausia žaidimo dalis, laukti liko nebedaug

„Cal of Duty“ gerbėjams tai patiks: paaiškėjo, kada debiutuos naujausia žaidimo dalis, laukti liko nebedaug

„Activision“ kurį laiką laikė gerbėjus nežinioje, tačiau gandai ir spekuliacijos pagaliau baigėsi, kai buvo oficialiai patvirtinta, kada bus pristatytas „Call of Duty: Modern Warfare III“ žaidimas.

„Aliexpress“ nuolaidos iki 70%. Spauskite čia.

Tikėtina, kad žaidimas, kurį planuojama išleisti lapkričio 10 d., pratęs jaudinantį siužetą iš 2022 m. pirmtako, kuriame 141-oji operatyvinė grupė susivienijo su Meksikos specialiosiomis pajėgomis, kad likviduotų Hassano Zyani keliamą teroristinę grėsmę. Šią naująją dalį sukūrė „Sledgehammer Games“, siekdama remtis ankstesnių savo kūrinių „Call of Duty: Advanced Warfare“ ir „Call of Duty: WWII“ sėkme.

„Aliexpress“ nuolaidos iki 70%. Spauskite čia.

„Sledgehammer Games“ išleistame vaizdo įraše nebuvo daug atskleista, tačiau jame pasirodė pažįstami veidai, įskaitant kapitoną Price’ą ir Vladimirą Makarovą, užsimenant apie vientisą įtraukiančio pasakojimo tęsinį. Pagal esamas spekuliacijas į „Call of Duty“ daugelio žaidėjų žemėlapių sugrįš ir gerbėjų pamėgtas „Call of Duty: WWI“ režimas „War“.

Telefonai.eu

Tai yra trumpa naujiena, kuri skirta informuoti apie tam tikrą įvykį. Mūsų pateikiamos trumpos žinios skirtos skubantiems ir norintiems gauti tik konkrečią informaciją apie tai kas įvyko. Visas turinys, jeigu nėra nurodytas kitas šaltinis, yra portalo nuosavybė.

Temos

0 komentarų

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas