„Watch Dogs: Legion“ pasirodys kartu su naująja „Xbox“ konsole

Paskelbė:   Rokas Gaidys | 2020-09-10
„Watch Dogs: Legion“ pasirodys kartu su naująja „Xbox“ konsole
0 Pasidalinimai
78 Peržiūros

Dar vakar pasirodė oficiali „Xbox Series X“ ir mažesnės jos versijos „Series S“ išleidimo data, o tai reiškia, kad galime tikėtis ir su ja eisiančių naujos kartos žaidimų.  Iškart po pristatymo ir atsitiko būtent taip. „Ubisoft“ patvirtino, kad kartu su ja bus išleistas naujausias jų projektas „Watch Dogs: Legion“. Nors dar seniau patys kūrėjai patvirtino, kad senosios kartos konsolėms ir asmeniams kompiuteriams jis bus prieinamas jau spalio 29, tačiau jokių žinių apie „Playstation 5“ ir „Xbox Series X“ versijos išleidimą nebuvo. Suprantama, kad tai įvyko dėl to, kad nebuvo žinoma jų pardavimų pradžios data.

Visiems tiems, kurie norės „Watch Dogs: Legion“ žaisti su naująja „Microsoft“ konsole nereiks labai ilgai laukti, nes išleidimo data skirsis tik šiek tiek daugiau nei savaite, tačiau „Ubisoft“ dar seniau patvirtinimo, kad versijos, kuri skirta „Xbox One“ ir „Playstation 4“, perkėlimas į „Xbox Series X“ ir „Playstation 5“ atitinkamai, bus visiškai nemokamas. Na, o kol „PS5“ išleidimo data yra nežinoma, tai gali būti, kad visiems norintiems būtent jai skirtos versijos teks ilgiau palaukti. Manoma, kad naujasis „Sony“ žaidimų kompiuteris taip pat pasirodys lapkričio mėnesį, o tai reiškia, kad ir „Watch Dogs: Legion“ pasirodys kartu su ja.

„Watch Dogs: Legion“ bus prieinamas jau spalio 29 visiems asmeninių kompiuterių, „Xbox One“, „Playstation 4“ bei „Google Stadia“ naudotojams. Žaidimas mus iš Jungtinių Amerikos Valstijų, tiksliau Čikagos ir San Francisko nukels į senąjį žemyną, Londoną, kuriame ir dabar yra pripildytas vaizdo stebėjimo kameromis, o tuo pasinaudoti nori piktadariai. Jie siekia pradėti masišką vietinių gyventojų sekimą, o mūsų, kaip herojų tikslas yra juos sustabdyti. Atsižvelgiant į pirmąsias „Watch Dogs“ dalis galima tikėtis gana unikalaus bei įspūdingo projekto. Ypač dėl to, kad bus galima įsikūnyti į bet kurį vietos gyventoją, net ir į pagyvenusi senjorą.


Parašyti komentarą