EA ir vėl atšaukia savo žaidimą – šiemet „NBA Live 2020“ žaidimo neišvysime

Paskelbė:   Lukas Snarskis | 2019-11-08
0 Pasidalinimai
29 Peržiūros

Žaidimus kurianti amerikiečių kompanija „Electronics Arts“ nusprendė atšaukti „NBA Live 2020“ žaidimą. EA generalinis direktorius Andrew Wilsonas patvirtino tokią informaciją ir patikino, jog tos sprendimas priimtas atsižvelgiant į tai, kad jau kitais metais bus pristatytos naujos kartos žaidimų konsolės.

„Mes neišleisime naujos „NBA Live“ dalies šį sezoną. Vietoj to, mes plečiame savo viziją – sunkiai mokomės, jog galėtumėme pasiūlyti geriausią produktą naujos kartos platformose. Taip pat skirsime daugiau laiko, jog savo žaidėjams pateiktumėte konkurencingą produktą“, - tikino A.Wilsonas.

Kiek anksčiau EA skelbė, jog šio žaidimo išleidimas nukeliamas į lapkričio-gruodžio mėnesį, tačiau galiausiai jis buvo visiškai atšauktas. Ir tau nėra pirmas kartas kuomet atidedamas arba visai atšaukiamas „NBA Live“ serijos žaidimas. Žvelgiant į istoriją, tai paskutinis atšauktas šios kompanijos krepšinio žaidimas buvo „NBA Live 17“.

Iš pradžių buvo planuojama šį žaidimą atidėti ir pristatyti prieš „NBA Visų žvaigždžių“ savaitgalį, tačiau galiausiai jis buvo visiškai atšauktas. Atšauktas buvo ir „NBA Live 13“ žaidimas, o „Live 12“ visai nebuvo įtrauktas į EA planus. „Electronic Arts“ šiame dešimtmetyje apskritai neturėjo jokios sėkmės su NBA žaidimais.

„NBA Live“ serijos pardavimai kiekvienais metais yra labai žemi, o didžiausia žaidimų kūrėjo katastrofa įvyko išleidus „NBA Elite 11“ versiją. Su šia žaidimo dalimi buvo siekiama pasiūlyti visai kitokį ne anksčiau EA sukurtą krepšinio žaidimą, tačiau tai baigėsi tiesiog tragiškai. Koją šiai kompanijai kiša ir kito gamintojo „NBA 2K“ serija, kuri šiemet su „NBA 2k20“ pelnė ir geriausiai parduodamo žaidimo titulą.

Primename, jog 2020 metų antroje pusėje naujos kartos konsoles ketina išleisti tiek „Sony“, tiek ir „Microsoft“.


Parašyti komentarą