„Ignitis“ dalinasi informacija, kurią privalo žinoti kiekvienas klientas: atskleidė penkias funkcijas, kurios pravers kiekvienam klientui, pasitikrinkite, ar žinojote

Pranešimas spaudai

2024-04-15, 17:54

1 komentaras

Sumanių energetikos sprendimų bendrovė „Ignitis“, teikianti energijos paslaugas beveik 28 tūkst. verslo klientų, naujoje savitarnoje mano.ignitis.lt verslo klientams siūlo daugiau galimybių elektros energijos ir gamtinių dujų suvartojimo duomenims analizuoti bei energetiniam efektyvumui didinti.

Gaukite ‎100€ kuponų rinkinį ir 30% nuolaidą pirmam apsipirkimui „Temu“ parduotuvėje
„Ignitis“ dalinasi informacija, kurią privalo žinoti kiekvienas klientas: atskleidė penkias funkcijas, kurios pravers kiekvienam klientui, pasitikrinkite, ar žinojote

„Ignitis“ klientai į savitarną dažniausiai užsuka dėl dviejų priežasčių – elektros skaitiklių deklaravimo ir paslaugų apmokėjimo. Kadangi vis daugiau įprastų elektros skaitiklių pakeičiami išmaniaisiais, apsilankymų dėl rodmenų deklaravimo lieka vis mažiau.

Ilgainiui nebeliks šios priežasties jungtis prie savitarnos, tačiau yra dar 5-ios, kurių, galbūt nežinojote. Pristatome tikrai svarbias funkcijas, kuriomis verta pasinaudoti, atėjus susimokėti už elektrą ar dujas.

1 priežastis. Savitarnoje viską apmokėti galite viena sąskaita (net 315 įvairių tiekėjų)!

Esame tikri, kad šito nežinojote. „Ignitis“ savitarnoje galite mokėti ne tik už elektrą ar dujas, bet ir viena sąskaita apmokėti už kitas, daugiau nei 300 tiekėjų teikiamas paslaugas! Nuo interneto iki atliekų išvežimo.

O svarbiausia, kad tai išties nebrangu. „Ignitis“ savitarnoje už elektrą ir dujas įmokos priimamos nemokamai. Atsiskaitant už kitas namų paslaugas, paslaugai taikomas 0,15 Eur mokestis. Maksimalus mokestis už vieną mokėjimo krepšelį yra 0,9 Eur. Tai reiškia, kad nesvarbu kiek paslaugų apmokėtumėte vienu mokėjimu, tai jums nekainuos daugiau nei 0,9 Eur.

2 priežastis. Čia galite apmokėti savo artimųjų sąskaitas

Savitarnoje galite patogiai ir paprastai prisidėti savo artimųjų elektros ar dujų sutartį. Tai aktualu jei turite vyresnio amžiaus tėvus, senelius ar kitus giminaičius, už kuriuos apmokate sąskaitas. Savitarnoje apmokėdami savo sąskaitas galėsite patogiai deklaruoti ir apmokėti savo artimųjų sąskaitas.

3 priežastis. Čia matosi jūsų suvartojimo duomenys

Kam to reikia? Suvartojimo istorija jums suteikia galimybę pasižiūrėti istorinius savo elektros ar dujų vartojimo duomenis, pastebėti tendencijas bei palyginti duomenis su pasirinktu periodu.

Jei gaminate elektrą saulės elektrinėje arba nutolusiame saulės parke, galite pasižiūrėti, kiek elektros suvartojote, o kiek atidavėte į tinklą.

O jei turite biržos valandinį planą, galite valandų tikslumu stebėti savo suvartojimą ir pagal tai keisti savo įpročius bei pagalvoti kada ir kaip galite sutaupyti. Duomenys atnaujinami kartą per mėnesį. Jei norite matyti kiekvieną dieną atnaujintą informaciją, atsisiųskite #Energysmart programėlę.

4 priežastis. Čia matosi visi jūsų mokėjimai

„Ignitis“ savitarnoje galite pasižiūrėti jums išrašytas elektros ar dujų sąskaitas ir mokėjimus, atliktus ne tik per savitarną, bet ir kitais būdais. Jei savitarnoje mokate ne tik už dujas ar elektrą, bet ir už atliekų tvarkymą ar interneto ryšį, šių mokėjimų istoriją matysite savitarnos skiltyje „Sąskaitos ir mokėjimai“.

5 priežastis. Čia galite pasirinkti į namus gauti tik žaliąją energiją

Jau 35 tūkst. mūsų klientų nusprendė, kad nori naudoti tik žaliąją, iš atsinaujinančių išteklių Lietuvoje pagamintą elektrą. Tokių klientų dėka, 2023 metais į orą neišmesta beveik 15 tūkst. tonų anglies dvideginio. Vos keliais paspaudimais prie jų galite prisijungti ir jūs. Jei vidutiniškai per mėnesį suvartojate 100–200 kWh, papildomai prie esamos sąskaitos prisidės vos 0,6-1 Eur. Drauge ženkime dar vieną žalią žingsnį.

Gal mūsų savitarna ir netaps jūsų pačia mėgstamiausia svetaine, bet pripažinkit, kad priežastys apsilankyti – išties vertos dėmesio. Net nepasakosime, kad savitarnoje rasite tokius savaime suprantamus dalykus kaip informacija apie jūsų turimą elektros tarifą, galimybę keisti planus, užsakyti laikiną nevartojimą ir t. t. Išbandykite savitarnos funkcijas jau dabar!

1 komentarų

Rašyti komentarą

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Populiarios naujienos

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas