Kinai sukūrė monitorių, kokio pasaulyje dar nebuvo: nestandartinis ekrano pasirinkimas už protu nesuvokiamą kainą

Kinijos kompanija „Dasung“ pristatė nestandartinių savybių „Paperlike U“ monitorių. Vietoj įprastos IPS arba AMOLED matricos jame naudojamas lenktas monochrominis ekranas, pagrįstas elektroniniu rašalu, o jo kaina prilygsta pažangiems žaidimų modeliams.

Registruokitės „Temu“ platformoje ir gaukite 30% nuolaidą bei ‎100€ vertės kuponų rinkinį
Kinai sukūrė monitorių, kokio pasaulyje dar nebuvo: nestandartinis ekrano pasirinkimas už protu nesuvokiamą kainą

„Dasung Paperlike U“ gavo 25,3 colio E-Ink ekraną su 3200×1800 pikselių skiriamąja geba ir 4000R išlenkimu. Deklaruojamas palaikymas technologijos Turbo Ink Screen, kuri, pasak gamintojo, suteikia atnaujinimo dažnį, panašų į LCD monitorių.

Naujovė turi tris foninio apšvietimo spalvų temperatūros režimus (jei yra pasirinktoje modifikacijoje) – šaltą, šiltą ir mišrų. Jį taip pat galima išjungti dirbant ryškioje šviesoje: skirtingai nei LCD matricos atveju, tuomet tekstas nebus neįskaitomas.

Monitorius metaliniame korpuse sveria 3,3 kg. Prietaisą gamintojas vadina pirmuoju pasaulyje e-ink ekranu su belaidžiu ryšiu.

Kinijos rinkoje „Dasung Paperlike U“ bus galima įsigyti keturių konfigūracijų:

5 komentarų

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas