Nepavyksta susieti „Huawei“ laikrodžio su telefonu? Sužinokite kaip tai padaryti vos per keletą minučių

Visai neseniai rašėme apie stebinančius Kinijos milžinės „Huawei“ išmaniųjų laikrodžių pardavimus. Gamintojas visai neseniai pristatė „Huawei Watch GT2e“, kurio apžvalgą rasite paspaudę čia, o šis produktas papildė jau ir taip ganėtinai plačią „Huawei“ laikrodžių liniją.

Pastaruoju metu gavome ne vieną skaitytojo užklausą dėl „Huawei“ kuriamų laikrodžių suderinamumo su kitų gamintojų išmaniaisiais telefonais, todėl šiandien norėtumėme su Jumis pasidalinti trumpa pamoka kaip sėkmingai tai padaryti. Pagrindinė problema, kuri gali kilti bandant susieti šio Kinijos gamintojo laikrodį su telefonu – netinkama „Huawei Mobile Service“ aplikacijos, kuri dabar žinoma kaip „HMS Core“, versija.

Norėtumėme atkreipti dėmesį, jog „Google Play“ parduotuvėje Jūs galite parsisiųsti „Huawei Health“ aplikaciją, kuri yra reikalinga, norint sėkmingai naudotis „Huawei“ laikrodžiais, tačiau „Huawei Mobile Service“ aplikacija nėra tinkama ir Jums ją reikės parsisiųsti iš „AppGallery“ parduotuvės. Taigi, keliaujame į „Huawei AppGallery“ puslapį, kurį rasite paspaudę čia, ir parsisiunčiame šią programėlę į savo telefoną.

Kuomet jau turėsite savo telefone „Huawei AppGallery“ – joje reikės susirasti „HMS Core“ aplikaciją, kuri reikalinga tam, jog sėkmingai veiktų „Health“ programėlė. Kuomet jau turėsite įdiegtą „Huawei“ mobilių paslaugų paketą – galėsite sėkmingai įsijungti ir „Health“ aplikaciją, kurioje ir atliksite telefono susiejimo su laikrodžiu procedūrą.

Jeigu neseniai įsigijote naują „Huawei“ laikrodį ir dar nežinote kaip tai padaryti – mes Jums padėsime. Taigi, kai atliksite visą aukščiau paminėtą procesą – atsidarykite „Huawei Health“ programėlę, suteikite reikiamus leidimus ir atsiradusio lango apačioje spauskite „Devices“ ir tuomet viršuje pasirinkite „Add“. Naujame lange Jūs galėsite pasirinkti kokį produktą norite susisieti, ir jeigu tai išmanusis laikrodis, renkamės pirmąją opciją.

Tuomet išvysime sąrašą „Huawei“ ir dukterinės kompanijos „Honor“ sukurtų laikrodžių seriją, pasirenkame tą, kuriai priskirtas Jūsiškis ir naujame lange spaudžiame „Pair“. Prieš save išvysite trumpą instrukciją ir netrukus įrenginys pradės ieškoti išmaniojo laikrodžio, kurį galėtų susieti su Jūsų telefonu. Pasirenkame jį, laikrodyje spaudžiame varnelę ir procedūra atlikti.

Kažkas nepavyko ar nesate tikri ar viską atlikote teisingai? Rašykite komentaruose ir mes būtinai Jums padėsime ir atsakysime į visus Jūsų klausimus.


Jovita

Sveiki. Turiu iphone ir Huawei watch fit-A27 laikrodį. Viskas buvo gerai buvau susiejus su telefonu parsisiuntus programėlę Huawei Health ir buvo taip, kad atsijungė viena karta telefonas ir nebeišeina prijungti, neranda laikrodžio. Ka daryti?

Aurimas

Bandant susieti programele isvis nrmato laikrodzio. Galima gal butu placiau apie tai? Mano el.pastas masiello@inbox.lt

Tomas Kavaliunas

Sveiki. Parsisiuntus visas šitas Huawei programas ir susiejus su laikrodžiu telefonas pradėjo labai daug eikvoti energijos. Pas mane Oneplus 8.

The Huawei!

Nesuprantu kam nepavyksta, tam kuris nusipirkęs graužtuką ir nori gražaus Huawei laikrodžio, o ne apple gudručio? :)))))

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas