Telefonai

„Google“ atnaujino daugelio mūsų naudojamą klaviatūrą: nuo šiol ji bus žymiai patogesnė, sužinokite kas keičiasi

Norint rasti tinkamą klaviatūrą, gali tekti šiek tiek paieškoti, tačiau dėl paprastos „Gboard“ patirties ji yra viena geriausių tokio pobūdžio programėlių „Android“.

„Google“ atnaujino daugelio mūsų naudojamą klaviatūrą: nuo šiol ji bus žymiai patogesnė, sužinokite kas keičiasi

Anksčiau šiais metais „Google“ pradėjo testuoti atnaujintą įrankių juostą, kuri suteiktų vartotojams daugiau laisvės personalizuoti greitus „Gboard“ veiksmus, ir, nors tuo metu ji buvo prieinama tik kai kuriems žmonėms, vis daugiau vartotojų dabar gauna prieigą prie atnaujinimo.

Prasidėjo kosminiai „Aliexpress“ išpardavimai. Nuolaidos iki 50 proc. Spauskite čia.

Naujoji įrankių juosta buvo išleista nedidelei beta versijos vartotojų grupei dar vasario mėnesį, tačiau atrodo, kad „Google“ dabar ją išleidžia daugiau vartotojų, praneša „9to5Google“. Atnaujinimas pasiekiamas su „Gboard 13.0“ versija, kuri vis dar yra beta stadijoje, todėl visi prisiregistravę greičiausiai netrukus ją gaus.

Atnaujinime „Gboard“ nutolsta nuo elipsių, per kurias galėjote naudotis įvairiomis funkcijomis, įskaitant temas, teksto redagavimą ir mainų sritį. Vietoj to, programa pristato mygtuką su keturiais kvadratais, kurie yra kairėje, o ne dešinėje. Vartotojai galės personalizuoti sparčiųjų klavišų rodymo tvarką tiek pačioje įrankių juostoje, tiek viršutiniame meniu.

Be to, įrankių juostoje galėsite pridėti daugiau nei keturis sparčiuosius klavišus arba pašalinti daugumą jų, jei jums jie nebus naudingi. Parinktys taip pat prideda jaustukų simbolį, jei nenorite naudoti tam skirto mygtuko tarpo klavišo kairėje pusėje.

Kadangi atnaujinimas vis dar yra beta versijoje, žmonės, naudojantys stabilią „Gboard“ versiją, naujų funkcijų dar nematys, tačiau artimiausiomis savaitėmis jos gali būti pradėtos leisti ir ne beta versijos naudotojams.

Nors „Gboard“ veikia sklandžiai, atnaujinimai vartotoji patirties tobulinimui visada laukiami. Praėjusią savaitę pasklido gandas, kad „Google“ stengiasi pridėti galimybę daug lengviau pakeisti klaviatūros dydį ir vietą, kad nebereikėtų pereiti prie nustatymų ir ten koreguoti dydžius.

Telefonai.eu

Mūsų portale paskelbtą informaciją griežtai draudžiama naudoti kitose internetinėse svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar platinti medžiagą bet kokiu kitu pavidalu be sutikimo. Visas turinys, jeigu nėra nurodytas kitas šaltinis, yra portalo nuosavybė.

Temos

5 komentarų

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Adr

Gbord labai geras daiktas bet yra ja nesaugu naudoti nes google suzino jusu slaptazodzius kuriuos vedi per gbord bet jei nedirbi cžv ar Saugume tai kas turi andriod Telefona reloemduoju

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas