Geriausi operatorių pasiūlymai: kas siūlo pigiausius planus, kas suteikia daugiausia privilegijų ir ką rinktis?

Naujo mobiliojo operatoriaus ir jų siūlomų planų pasirinkimas gali būti tikrai nelengva užduotis. Trijų populiariausių paslaugų tiekėjų paslaugų kaina yra labai panaši, o skirtumai tarp jų – pakankamai nedideli. Jeigu norite pakeisti savo operatorių – tuomet šis tekstas kaip tik Jums.

Šiandien norėtumėme trumpai aptarti mobiliojo ryšio operatorių siūlomas kainas ir ką už tai gauname, o šiame palyginame lyginome trijų kompanijų siūlomus planus – tai „Telia“, „Tele2“ ir „Bitė“. Kiekviename palyginame pasirinkome pigiausius planus, o taip pat ir tuos, kurie suteikia 20 GB interneto. Taigi, kas iš šių trijų siūlo geriausias sąlygas?

Pokalbių planai su 1 GB interneto

Visų pirma, reikėtų paminėti tai, jog pasirinkome kainas, kurios siūlomos pasirašius 24 mėnesių terminuotą sutartį. Iš visų trijų operatorių tik vienas šiuo metu turi pasiūlymus, kurie prieinami visiems, tačiau apie tai pašnekėsime kiek vėliau. Dabar išsiaiškinkime kas gali pasiūlyti pigiausias paslaugas, jeigu internetas nėra mūsų prioritetas.

Brangiausią variantą šiuo atveju siūlo „Bitė“, o vieno gigabaito planas, pasirašius 24 mėnesių sutartį kainuoja 8,90 euro per mėnesį. Tiesa, žvelgiant tik į kainą tai nėra pats brangiausias variantas, tačiau tai yra vienintelis planas, kuriame Jūs negausite neribotų pokalbių minučių ir SMS žinučių. „Bitė“ už šią kainą suteiks tik 500 minučių ir 500 žinučių.

„Telia“ šioje kategorijoje atsidūrė antroje pozicijoje. 1 GB mobilių duomenų kainuoja 9 eurus, kas iš principo yra aukščiausia kaina tarp visų trijų bendrovių. Tačiau „Telia“ suteiks Jums neribotus pokalbius bei SMS žinutes, o tai yra nepalyginamai daugiau nei siūlo „Bitė“, o to kaina – papildomi 10 centų. Pirmoje vietoje, pagal tipo planą, atsidūrė „Tele2“. Šis operatorius pasiūlys neribotus pokalbius ir žinutes, o taip pat ir 1 GB mobilių duomenų, o kaina pasirašius sutartį siekia tik 8,5 euro.

Tiesa, kalbant apie „Tele2“ pasiūlymą, reikėtų atkreipti dėmesį, jog šiuo metu planams yra taikoma simbolinė nuolaida, kuri galios visus 24 sutarties mėnesius. Tai reiškia, jog norint atnaujinti planą – kaina automatiškai bus didesnė.

Dar vienas dalykas, kurį nesunku pastebėti, visi trys ryšio operatoriai siūlo tokį patį duomenų kiekį keliaujantiems – po 1 GB.

Pokalbių planai su 20 GB interneto

Jeigu renkatės planą, kuomet Jums nėra reikalinga daugybė interneto – daugelio pasiūlymai yra labai panašūs. Gerokai didesni skirtumai matomi tada, kai renkatės planą, kuris suteikia daugiau mobiliųjų duomenų. Tačiau ir šiuo atveju situacija nėra visiškai vienareikšmiška. Jeigu dažnai keliaujate – tuomet labai svarbiu kriterijumi tampa užsienyje gaunamų duomenų kiekis, jeigu keliaujate nedaug – tuomet belieka rinktis pagal žemiausią kainą, o ją šiuo metu gali pasiūlyti „Tele2“.

Operatorius už 19,90 euro per mėnesį suteiks neribotus pokalbius ir SMS žinutes, o duomenų kiekis sieks 20 GB. Iš esmės analogiškas sąlygas pasiūlys ir „Telia“ ar „Bitė“, tačiau jų kainos yra kiek aukštesnės – „Telia“ tinkle toks planas kainuoja 23 eurus, o „Bitė“ – 20,90 euro per mėnesį. Esminis skirtumas – duomenų kiekis esant užsienyje, kas yra labai svarbu keliaujantiems arba bent kažkiek laiko praleidžiantiems kitose šalyse.

Daugiausiai duomenų užsienyje suteikia „Telia“, kuri Jums keliaujant leis išnaudoti iki 15 GB. Antroje pozicijoje – „Bitė“, kuri suteiks iki 14 GB, o „Tele2“ Jums pasiūlys 8,04 GB mobiliųjų duomenų keliaujant. Kaip jau minėjome, tai labai svarbus faktorius, ypatingai jeigu esate keliaujanti persona, todėl nebūtinai žemiausia kaina turėtų būti didžiausias prioritetas.

Dar vienas dalykas – kiekvienas ryšio operatorius suteikia papildomų paslaugų, kurios bent jau pradžioje būna nemokamos. Kaip bebūtų, mūsų nuomone tai neturėtų būti svarus kriterijus renkantis vieną iš paslaugų tiekėjų. Kodėl? Daugelis šių paslaugų yra taikomos vos mėnesį ar ne ilgiau nei ketvirtadalį viso sutarties periodo, o ilgajame periode jos iš esmės netenka jokios prasmės.

O kurio mobiliojo operatoriaus paslaugomis naudojatės Jūs? Savo atsiliepimus apie gaunamas paslaugas, jų kainas galite palikti komentarų skiltyje. Tiesa, norėtumėme atkreipti dėmesį, jog duomenys buvo surinkti iš oficialiuose puslapiuose pateiktos informacijos, neįskaitant jokių papildomų nuolaidų ar specialių pasiūlymų, kurie galiotų ribotą laiką.


Čiubaka

>autoriui, bet kokį palyginimą aiškiau suprasti kai prie teksto pateikiami grafikai ar lentelės, bet ne plynas tekstas.
O šiaip tai kiekvienam pagal poreikius. Pas mane telefonas vietoj routerio naudojamas, tai prieš kelis metus žiauriai taupant lygtais į 15GB įsipaišiau. Po kelių mėn nusispjoviau, pasiėmiau neribotą internetą. Dabar kokius 500-700GB sunaudoju trafiko

Igoris

Žmogui telefone mažiuasiai reikia 50GB. Nesuprantu kodėl tokios dideles kainos vien už 20GB.