Senuose telefonuose nebeveiks daugelio pamėgta „WhatsApp“ programėlė: pasitikrinkite, ar ji vis dar veiks jūsų turimame įrenginyje

Prieš keletą metų į „Facebook”, dabar jau „Meta“, rankas patekusi „WhatsApp” yra viena populiariausių mobiliųjų įrenginių susirašinėjimo programėlių. Ši paslauga per kelerius metus sugebėjo taip stipriai įsiskverbti į mūsų aplinką, kad jos vartotojams, dažnai net ir norint, nepavyksta pasirinkti kitų alternatyvų.

Gaukite ‎100€ kuponų rinkinį ir 30% nuolaidą pirmam apsipirkimui „Temu“ parduotuvėje
Senuose telefonuose nebeveiks daugelio pamėgta „WhatsApp“ programėlė: pasitikrinkite, ar ji vis dar veiks jūsų turimame įrenginyje

„WhatsApp“ vartotojai netrukus sulauks tam tikrų pokyčių, kurie gali nepatikti senų telefonų savininkams. Nuo šiol ši populiari susirašinėjimo programėlė nebeveiks senuose „Android“ įrenginiuose.

Pranešama, jog nuo kovo pirmos dienos „WhatsApp“ taps neprieinama tiems vartotojams, kurių įrenginyje veikia senesnė nei „Android 5.0“ operacinės sistemos versija. Šiuo metu tokia platformos versija naudojama 3,73 proc. visų „Android“ įrenginių.

Pokalbių ir susirašinėjimo programėlė dažnai gauna įvairius atnaujinimus, o kartais senesni telefonai jau tampa nebesuderinami. Žinoma, tarp prieigą prie „WhatsApp“ prarasiančių telefonų nerasime naujausių modelių, o sąraše – išskirtinai seni įrenginiai.

Tai yra ganėtinai normali praktika, kadangi senesniuose modeliuose sudėtinga užtikrinti tinkamą programėlės veikimą, o taip pat ir vartotojų saugumą. Tai reiškia, jog norint ir toliau naudotis „WhatsApp“ – teks įsigyti naują išmanųjį telefoną.

1 komentarų

Rašyti komentarą

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas