„Sodros“ specialistai dalinasi itin svarbiu pranešimu: pateikiama svarbiausia balandžio mėnesio informacija, kurią privalo žinoti daugelis lietuvių

„Sodra“ paskelbė grafika, kada balandžio mėnesį lietuviai sulauks jiems priklausančių išmokų. kovo mėnesį nedarbo, ligos ir kitos išmokos bus mokamos skirtingomis dienomis, informuojama „Sodros“ išplatintame mokėjimų kalendoriuje.

Gaukite ‎100€ kuponų rinkinį ir 30% nuolaidą pirmam apsipirkimui „Temu“ parduotuvėje
„Sodros“ specialistai dalinasi itin svarbiu pranešimu: pateikiama svarbiausia balandžio mėnesio informacija, kurią privalo žinoti daugelis lietuvių

„Sodra“ paskelbė balandžio mėnesio išmokų kalendorių, kuris leidžia pažvelgti į išmokų mokėjimų datas. Skelbiama, jog balandžio 15 dieną lietuvius pasieks vaiko priežiūros mokėjimai, nedarbo išmokos bus mokamos balandžio 19 dieną, o balandžio 25 – vaiko išlaikymo mokėjimai.

Verta pastebėti, jog kitoms išmokoms paliekami laiko intervalai: ilgalaikio darbo – per 10 darbo dienų nuo sprendimo priėmimo dienos, ligos ir motinystės – per 17 darbo dienų nuo visų dokumentų ir duomenų pateikimo, tėvystės – per 5 darbo dienas nuo tėvystės atostogų pabaigos.

Šalpos išmokos per kredito įstaigas lietuviams bus išmokėtos balandžio 12 dieną, pristatymu į namus (Lietuvos paštas, „Bastaras‟, „Rausidas‟) – balandžio 10–26 dienomis, o atsiimant Lietuvos pašte – taip pat 10–26 dienomis. Pensijų anuitetų mokėjimai numatyti balandžio 26 dieną.

„Sodra“ taip pat paskelbė ir pensijų mokėjimų grafiką, kuris kovo mėnesį priklausys nuo kredito įstaigos ar pristatymo būdo.

Pranešama, jog „Swedbank“ naudotojai pensijos turėtų sulaukti balandžio 10 ir 12 dienomis. Šiaulių banko ir „Luminor“ - Vilniaus, Kauno, Alytaus, Marijampolės, Šiaulių regionų gyventojams bus pervesta balandžio 9 dieną, Klaipėdos, Šilalės ir Mažeikių regionų gyventojai gaus balandžio 10 dieną, o Utenos ir Panevėžio regiono pensijų gavėjai jų sulauks balandžio 11 dieną.

SEB banko klientai gyvenantys Vilniaus, Klaipėdos, Šilalės ir Mažeikių regionuose mokėjimų sulauks balandžio 9 dieną, o Kauno, Alytaus, Marijampolės, Panevėžio, Šiaulių ir Utenos regionuose – balandžio 10 dieną. „Urbo“ banko, „Citadele“, „Luminor“ ir kitų kredito, mokėjimo įstaigų klientams pensijos bus mokamos balandžio 10 dieną, o atsiėmimas Lietuvos pašte bus galimas balandžio 10-26 dienomis. Tomis pačiomis dienomis vyks ir pristatymas į namus.

Tiesa, „Sodra“ atkreipia dėmesį, jog tiems gavėjams, kuriems pensija pirmą kartą paskirta po 2012 metų vasario 29 dienos, ir tiems, kuriems pensijos 2011 metų gruodį arba 2012 metų rugsėjį mokėtos 27–28 dienomis, reikia atkreipti dėmesį, kad Vilniaus regiono gyventojai pensijų turėtų laukti balandžio 16 dieną, Kauno, Alytaus ir Marijampolės regionų gyventojai – balandžio 17 dieną, o Klaipėdos, Šiaulių, Panevėžio, Mažeikių, Šilalės, Utenos regionų gyventojai – balandžio 18 dieną.

Tai yra pranešimas spaudai, o jo turinys nebūtinai atitinka redakcijos nuomonę, požiūrį ar įsitikinimus. Už pranešimo turinį mūsų portalo administracija neatsako.

1 komentarų

Bronius

Nesupratau straipsnio esmės kam nuo to geriau pensija vis tiek gaus? Pasigirti kokie esate geri !!!

Rašyti komentarą

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas