Internetinėje parduotuvėje „Banggood“ dabar jūs galite įsigyti „[EU Direct]Formovie Xming Q1SE LED Projector 250 ANSI Lumens 1080P HD Home Theater Projector Built-in 2×3W Speakers Screen Casting Support Front/Rear/Hoisting Projection Portable Outdoors Camping Beamer Projector with Remote Control“, o šis produktas šiuo metu parduodamas vos už 93.88 eurus. Tiesa, norėtumėme atkreipti dėmesį, jog šis pasiūlymas galioja iki 2024-07-31, todėl vertėtų nedelsti.

Norėdami pasinaudoti šiuo pasiūlymu – spauskite čia. Žinoma, reikėtų nepamiršti prieš atsiskaitant nurodyti ir tinkamą nuolaidos kodą, o šiai kainai pritaikyti reikėtų panaudoti nuolaidos kodą - BGREUPQ1SE.

[EU Direct]Formovie Xming Q1SE LED Projector 250 ANSI Lumens 1080P HD Home Theater Projector Built-in 2×3W Speakers Screen Casting Support Front/Rear/Hoisting Projection Portable Outdoors Camping Beamer Projector with Remote Control pristatymas

Gera žinia yra ir tai, jog „[EU Direct]Formovie Xming Q1SE LED Projector 250 ANSI Lumens 1080P HD Home Theater Projector Built-in 2×3W Speakers Screen Casting Support Front/Rear/Hoisting Projection Portable Outdoors Camping Beamer Projector with Remote Control“ atkeliauja iš Europoje esančio sandėlio. Dažniausiai tokios prekės mus pasiekia iš Vokietijos, Italijos, Ispanijos ar Lenkijos sandėlių, o tai reiškia, kad pirkinys mus pasieks itin greitai.

Dažniausiai pristatymas iš Europoje esančių sandėlių trunka vos keletą dienų, o ne išimtis yra ir perkant „Banggood“. Žinoma, dar vienas privalumas yra ir tai, jog mums neabejotinai nereikės mokėti jokių papildomų mokesčių, todėl neteks sukti galvos ar pardavėjas viską atliko kaip pridera.

[EU Direct]Formovie Xming Q1SE LED Projector 250 ANSI Lumens 1080P HD Home Theater Projector Built-in 2×3W Speakers Screen Casting Support Front/Rear/Hoisting Projection Portable Outdoors Camping Beamer Projector with Remote Control kaina

Kaip jau minėjome, dabar „[EU Direct]Formovie Xming Q1SE LED Projector 250 ANSI Lumens 1080P HD Home Theater Projector Built-in 2×3W Speakers Screen Casting Support Front/Rear/Hoisting Projection Portable Outdoors Camping Beamer Projector with Remote Control“ parduodamas tik už 93.88 eurus, o norėdami pasinaudoti šiuo pasiūlymu – spauskite čia. Šis produktas yra parduodamas „Banggood“ internetinėje parduotuvėje. Tiesa, norėtumėme atkreipti dėmesį, jog šis pasiūlymas galioja iki 2024-07-31, todėl vertėtų nedelsti.

Daugiau Banggood pasiūlymų

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas