Internetinėje parduotuvėje „Aliexpress“ dabar jūs galite įsigyti „FIFINE 1440p Full HD PC Webcam with Microphone, tripod, for USB Desktop & Laptop,Live Streaming Webcam for Video Calling-K420“, o šis produktas šiuo metu parduodamas vos už 17.77 eurus. Tiesa, norėtumėme atkreipti dėmesį, jog šis pasiūlymas galioja iki 2024-07-04, todėl vertėtų nedelsti.

Norėdami pasinaudoti šiuo pasiūlymu – spauskite čia. Šiam pasiūlymui nuolaidos kodas nereikalingas.

Verta paminėti ir tai, jog šiuo metu „Aliexpress“ vyksta išpardavimai, o žemiau pateikiami kodai gali suteikti jums ir papildomą nuolaidą.

FIFINE 1440p Full HD PC Webcam with Microphone, tripod, for USB Desktop & Laptop,Live Streaming Webcam for Video Calling-K420 pristatymas

Gera žinia yra ir tai, jog „FIFINE 1440p Full HD PC Webcam with Microphone, tripod, for USB Desktop & Laptop,Live Streaming Webcam for Video Calling-K420“ atkeliauja iš Kinijoje esančio sandėlio. Dažniausiai pardavėjas pasirūpina, jog jums nereikėtų mokėti papildomų mokesčių, tačiau garantijos tam nėra. Rekomenduojame peržiūrėti pardavėjo pristatymo informaciją, kad įsitikintumėte, jog pardavėjas pasirūpina visais mokesčiais ir kaina yra galutinė.

Dažniausiai pristatymas iš Kinijoje esančių sandėlių trunka kiek ilgiau nei keliaujant iš Europos, tačiau perkant iš „Aliexpress“ prekės dažniausiai atkeliauja ganėtinai greitai. Žinoma, dar vienas privalumas yra ir tai, jog perkant iš Kinijoje esančių sandėlio kaina dažniausiai būna gerokai žemesnė nei analogiško produkto Europoje.

FIFINE 1440p Full HD PC Webcam with Microphone, tripod, for USB Desktop & Laptop,Live Streaming Webcam for Video Calling-K420 kaina

Kaip jau minėjome, dabar „FIFINE 1440p Full HD PC Webcam with Microphone, tripod, for USB Desktop & Laptop,Live Streaming Webcam for Video Calling-K420“ parduodamas tik už 17.77 eurus, o norėdami pasinaudoti šiuo pasiūlymu – spauskite čia. Šis produktas yra parduodamas „Aliexpress“ internetinėje parduotuvėje. Tiesa, norėtumėme atkreipti dėmesį, jog šis pasiūlymas galioja iki 2024-07-04, todėl vertėtų nedelsti.

Daugiau Aliexpress pasiūlymų

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas