Internetinėje parduotuvėje „Aliexpress“ dabar jūs galite įsigyti „Frameo 10.1 Inch WiFi Digital Picture Frame,1280 * 800IPS HD Cloud Smart Digital Photo Frame,32GB Storage, Wall Mountable, Auto-“, o šis produktas šiuo metu parduodamas vos už 46.34 eurus. Tiesa, norėtumėme atkreipti dėmesį, jog šis pasiūlymas galioja iki 2024-07-04, todėl vertėtų nedelsti.

Norėdami pasinaudoti šiuo pasiūlymu – spauskite čia. Šiam pasiūlymui nuolaidos kodas nereikalingas.

Verta paminėti ir tai, jog šiuo metu „Aliexpress“ vyksta išpardavimai, o žemiau pateikiami kodai gali suteikti jums ir papildomą nuolaidą.

Frameo 10.1 Inch WiFi Digital Picture Frame,1280 * 800IPS HD Cloud Smart Digital Photo Frame,32GB Storage, Wall Mountable, Auto- pristatymas

Gera žinia yra ir tai, jog „Frameo 10.1 Inch WiFi Digital Picture Frame,1280 * 800IPS HD Cloud Smart Digital Photo Frame,32GB Storage, Wall Mountable, Auto-“ atkeliauja iš Kinijoje esančio sandėlio. Dažniausiai pardavėjas pasirūpina, jog jums nereikėtų mokėti papildomų mokesčių, tačiau garantijos tam nėra. Rekomenduojame peržiūrėti pardavėjo pristatymo informaciją, kad įsitikintumėte, jog pardavėjas pasirūpina visais mokesčiais ir kaina yra galutinė.

Dažniausiai pristatymas iš Kinijoje esančių sandėlių trunka kiek ilgiau nei keliaujant iš Europos, tačiau perkant iš „Aliexpress“ prekės dažniausiai atkeliauja ganėtinai greitai. Žinoma, dar vienas privalumas yra ir tai, jog perkant iš Kinijoje esančių sandėlio kaina dažniausiai būna gerokai žemesnė nei analogiško produkto Europoje.

Frameo 10.1 Inch WiFi Digital Picture Frame,1280 * 800IPS HD Cloud Smart Digital Photo Frame,32GB Storage, Wall Mountable, Auto- kaina

Kaip jau minėjome, dabar „Frameo 10.1 Inch WiFi Digital Picture Frame,1280 * 800IPS HD Cloud Smart Digital Photo Frame,32GB Storage, Wall Mountable, Auto-“ parduodamas tik už 46.34 eurus, o norėdami pasinaudoti šiuo pasiūlymu – spauskite čia. Šis produktas yra parduodamas „Aliexpress“ internetinėje parduotuvėje. Tiesa, norėtumėme atkreipti dėmesį, jog šis pasiūlymas galioja iki 2024-07-04, todėl vertėtų nedelsti.

Daugiau Aliexpress pasiūlymų

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas