Internetinėje parduotuvėje „Aliexpress“ dabar jūs galite įsigyti „Hot 15.6" Portable Display 1920*1080 IPS Dual Speaker Metal Body with HDMI+Dual TYPE-C Blind Plug Function+With Headphpne Port“, o šis produktas šiuo metu parduodamas vos už 59.45 eurus. Tiesa, norėtumėme atkreipti dėmesį, jog šis pasiūlymas galioja iki 2024-07-04, todėl vertėtų nedelsti.

Norėdami pasinaudoti šiuo pasiūlymu – spauskite čia. Šiam pasiūlymui nuolaidos kodas nereikalingas.

Verta paminėti ir tai, jog šiuo metu „Aliexpress“ vyksta išpardavimai, o žemiau pateikiami kodai gali suteikti jums ir papildomą nuolaidą.

Hot 15.6" Portable Display 1920*1080 IPS Dual Speaker Metal Body with HDMI+Dual TYPE-C Blind Plug Function+With Headphpne Port pristatymas

Gera žinia yra ir tai, jog „Hot 15.6" Portable Display 1920*1080 IPS Dual Speaker Metal Body with HDMI+Dual TYPE-C Blind Plug Function+With Headphpne Port“ atkeliauja iš Kinijoje esančio sandėlio. Dažniausiai pardavėjas pasirūpina, jog jums nereikėtų mokėti papildomų mokesčių, tačiau garantijos tam nėra. Rekomenduojame peržiūrėti pardavėjo pristatymo informaciją, kad įsitikintumėte, jog pardavėjas pasirūpina visais mokesčiais ir kaina yra galutinė.

Dažniausiai pristatymas iš Kinijoje esančių sandėlių trunka kiek ilgiau nei keliaujant iš Europos, tačiau perkant iš „Aliexpress“ prekės dažniausiai atkeliauja ganėtinai greitai. Žinoma, dar vienas privalumas yra ir tai, jog perkant iš Kinijoje esančių sandėlio kaina dažniausiai būna gerokai žemesnė nei analogiško produkto Europoje.

Hot 15.6" Portable Display 1920*1080 IPS Dual Speaker Metal Body with HDMI+Dual TYPE-C Blind Plug Function+With Headphpne Port kaina

Kaip jau minėjome, dabar „Hot 15.6" Portable Display 1920*1080 IPS Dual Speaker Metal Body with HDMI+Dual TYPE-C Blind Plug Function+With Headphpne Port“ parduodamas tik už 59.45 eurus, o norėdami pasinaudoti šiuo pasiūlymu – spauskite čia. Šis produktas yra parduodamas „Aliexpress“ internetinėje parduotuvėje. Tiesa, norėtumėme atkreipti dėmesį, jog šis pasiūlymas galioja iki 2024-07-04, todėl vertėtų nedelsti.

Daugiau Aliexpress pasiūlymų

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas