Internetinėje parduotuvėje „Aliexpress“ dabar jūs galite įsigyti „Lexar Solid State Drives NQ790 M.2 Interface SSD NVMe Protocol PCIe4.0x4 2TB 1TB Gaming Entertainment for PC/Laptop/PS5“, o šis produktas šiuo metu parduodamas vos už 104.8 eurus. Tiesa, norėtumėme atkreipti dėmesį, jog šis pasiūlymas galioja iki 2024-07-04, todėl vertėtų nedelsti.

Norėdami pasinaudoti šiuo pasiūlymu – spauskite čia. Šiam pasiūlymui nuolaidos kodas nereikalingas.

Verta paminėti ir tai, jog šiuo metu „Aliexpress“ vyksta išpardavimai, o žemiau pateikiami kodai gali suteikti jums ir papildomą nuolaidą.

Lexar Solid State Drives NQ790 M.2 Interface SSD NVMe Protocol PCIe4.0x4 2TB 1TB Gaming Entertainment for PC/Laptop/PS5 pristatymas

Gera žinia yra ir tai, jog „Lexar Solid State Drives NQ790 M.2 Interface SSD NVMe Protocol PCIe4.0x4 2TB 1TB Gaming Entertainment for PC/Laptop/PS5“ atkeliauja iš Kinijoje esančio sandėlio. Dažniausiai pardavėjas pasirūpina, jog jums nereikėtų mokėti papildomų mokesčių, tačiau garantijos tam nėra. Rekomenduojame peržiūrėti pardavėjo pristatymo informaciją, kad įsitikintumėte, jog pardavėjas pasirūpina visais mokesčiais ir kaina yra galutinė.

Dažniausiai pristatymas iš Kinijoje esančių sandėlių trunka kiek ilgiau nei keliaujant iš Europos, tačiau perkant iš „Aliexpress“ prekės dažniausiai atkeliauja ganėtinai greitai. Žinoma, dar vienas privalumas yra ir tai, jog perkant iš Kinijoje esančių sandėlio kaina dažniausiai būna gerokai žemesnė nei analogiško produkto Europoje.

Lexar Solid State Drives NQ790 M.2 Interface SSD NVMe Protocol PCIe4.0x4 2TB 1TB Gaming Entertainment for PC/Laptop/PS5 kaina

Kaip jau minėjome, dabar „Lexar Solid State Drives NQ790 M.2 Interface SSD NVMe Protocol PCIe4.0x4 2TB 1TB Gaming Entertainment for PC/Laptop/PS5“ parduodamas tik už 104.8 eurus, o norėdami pasinaudoti šiuo pasiūlymu – spauskite čia. Šis produktas yra parduodamas „Aliexpress“ internetinėje parduotuvėje. Tiesa, norėtumėme atkreipti dėmesį, jog šis pasiūlymas galioja iki 2024-07-04, todėl vertėtų nedelsti.

Daugiau Aliexpress pasiūlymų

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas