Internetinėje parduotuvėje „Aliexpress“ dabar jūs galite įsigyti „SERVO Mini Smart Phone Pure Android System 3.0'' Display WCDMA Dual SIM Card WiFi Hotspot GPS 2GB /16GB Pocket Smartphone Type-C“, o šis produktas šiuo metu parduodamas vos už 29.72 eurus. Tiesa, norėtumėme atkreipti dėmesį, jog šis pasiūlymas galioja iki 2024-07-04, todėl vertėtų nedelsti.

Norėdami pasinaudoti šiuo pasiūlymu – spauskite čia. Šiam pasiūlymui nuolaidos kodas nereikalingas.

Verta paminėti ir tai, jog šiuo metu „Aliexpress“ vyksta išpardavimai, o žemiau pateikiami kodai gali suteikti jums ir papildomą nuolaidą.

SERVO Mini Smart Phone Pure Android System 3.0'' Display WCDMA Dual SIM Card WiFi Hotspot GPS 2GB /16GB Pocket Smartphone Type-C pristatymas

Gera žinia yra ir tai, jog „SERVO Mini Smart Phone Pure Android System 3.0'' Display WCDMA Dual SIM Card WiFi Hotspot GPS 2GB /16GB Pocket Smartphone Type-C“ atkeliauja iš Kinijoje esančio sandėlio. Dažniausiai pardavėjas pasirūpina, jog jums nereikėtų mokėti papildomų mokesčių, tačiau garantijos tam nėra. Rekomenduojame peržiūrėti pardavėjo pristatymo informaciją, kad įsitikintumėte, jog pardavėjas pasirūpina visais mokesčiais ir kaina yra galutinė.

Dažniausiai pristatymas iš Kinijoje esančių sandėlių trunka kiek ilgiau nei keliaujant iš Europos, tačiau perkant iš „Aliexpress“ prekės dažniausiai atkeliauja ganėtinai greitai. Žinoma, dar vienas privalumas yra ir tai, jog perkant iš Kinijoje esančių sandėlio kaina dažniausiai būna gerokai žemesnė nei analogiško produkto Europoje.

SERVO Mini Smart Phone Pure Android System 3.0'' Display WCDMA Dual SIM Card WiFi Hotspot GPS 2GB /16GB Pocket Smartphone Type-C kaina

Kaip jau minėjome, dabar „SERVO Mini Smart Phone Pure Android System 3.0'' Display WCDMA Dual SIM Card WiFi Hotspot GPS 2GB /16GB Pocket Smartphone Type-C“ parduodamas tik už 29.72 eurus, o norėdami pasinaudoti šiuo pasiūlymu – spauskite čia. Šis produktas yra parduodamas „Aliexpress“ internetinėje parduotuvėje. Tiesa, norėtumėme atkreipti dėmesį, jog šis pasiūlymas galioja iki 2024-07-04, todėl vertėtų nedelsti.

Daugiau Aliexpress pasiūlymų

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas