„Xiaomi“ pristatė dar vieną planšetinį kompiuterį: „Xiaomi Pad 6S Pro 12.4“ pasiūlys puikų ekraną, galingą procesorių ir itin talpią bei greitai įkraunamą bateriją

Dar prieš keletą dienų, „Xiaomi“ surengė spaudos konferenciją, kur įvyko oficialus „Xiaomi 14 Ultra“ išmaniojo telefono pristatymas. Tačiau tai nebuvo vienintelė bendrovės naujiena. Renginio metu buvo pristatyti ir „Redmi“ nešiojami kompiuteriai.

Gaukite ‎100€ kuponų rinkinį ir 30% nuolaidą pirmam apsipirkimui „Temu“ parduotuvėje
„Xiaomi“ pristatė dar vieną planšetinį kompiuterį: „Xiaomi Pad 6S Pro 12.4“ pasiūlys puikų ekraną, galingą procesorių ir itin talpią bei greitai įkraunamą bateriją

Kinijoje surengtos spaudos konferencijos metu „Xiaomi“ pademonstravo ir daugiau produktų, o tarp jų – nauja planšetė. Bendrovės atstovai oficialiai pristatė „Xiaomi Pad 6S Pro 12.4“ planšetinį kompiuterį, kuris aprūpintas metaliniu korpusu.

Naujoji „Xiaomi“ planšetė pasižymi 12,4 colių įstrižainės IPS LCD ekranu su 3:2 kraštinių santykiu. Skelbiama, jog čia naudojamos panelės raiška siekia 3 048 x 2 032 taškų, o taip pat siūlo ir 144 Hz atsinaujinimo dažnį. Maksimalus ekrano ryškumas – 900 nitų.

„Xiaomi Pad 6S Pro 12.4“ veiks su „Qualcomm Snapdragon 8 Gen 2“ procesoriumi bei turės 8 GB, 12 GB arba 16 GB operatyviosios (RAM) su 256 GB, 512 GB arba 1 TB vidinės atminties. Šios planšetės veikimą palaikys 10 000 mAh talpos baterija su 120W greituoju įkrovimu. Teigiama, kad pilnas įkrovimas truks vos 35 minutes.

Planšetinis kompiuteris veiks su „Android 14“ operacine sistema ir „HyperOS“ vartotojo sąsaja. Kai kurios programos optimizuotos geresniam daugiafunkciškumui didesniame planšetės ekrane – „WPS Office“ ir „CajViewer“ palaiko trijų ekranų padalijimą, kurį „Xiaomi“ pavadino „Workbench“ sąsaja.

Tokios galimybė leis turėti dvi greta veikiančias programas arba kelias programas kaip plaukiojančius langus virš vartotojo sąsajos. Taip pat galite susieti „Pad 6S Pro 12.4“ su išoriniu monitoriumi arba naudoti jį kaip antrąjį nešiojamojo kompiuterio su „Windows“ ekraną.

Skelbiama, jog šis modelis bus parduodamas juodos, žalios ir mėlynos spalvos. Pigiausias „Xiaomi Pad 6S Pro 12.4“ modelis turės 8 GB operatyviosios (RAM) bei 256 GB vidinės atminties.

0 komentarų

Rašyti komentarą

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas