2022 metų „OnePlus“ flagmanas sulaukė „Android“ atnaujinimo: kai kurie vartotojai jau gali išbandyti naujausią versiją, europiečiams dar teks palaukti

„Google“ kuriama ir plėtojama „Android“ operacinė sistema yra populiariausia mobilioji platforma pasaulyje. JAV technologijų milžinė kiekvienais metais išleidžia vieną didįjį atnaujinimą, o ne išimtis yra ir 2023 metai.

Registruokitės „Temu“ platformoje ir gaukite 30% nuolaidą bei ‎100€ vertės kuponų rinkinį
2022 metų „OnePlus“ flagmanas sulaukė „Android“ atnaujinimo: kai kurie vartotojai jau gali išbandyti naujausią versiją, europiečiams dar teks palaukti

Dar spalio pradžioje, „Google“ oficialiai pristatė naująją „Android 14“ operacinės sistemos versiją, kuri jau dabar yra prieinama daugeliui „Pixel“ serijos išmaniųjų telefonų. Ši platformos versija po truputį atkeliauja ir į kitus įrenginius, o dabar tokį atnaujinimą gauna ir praėjusių metų pradžioje pristatytas „OnePlus“ flagmanas.

„OnePlus 10 Pro“ išmanusis telefonas debiutavo dar 2022 metų sausio mėnesį, o tuomet jis buvo išleistas su „Android 12“ operacinės sistemos versija. Praėjusių metų rugsėjį jis sulaukė „Android 13“ versijos, o nuo šiandien – ir „Android 14“ platformos versijos, kuri atkeliauja su „OxygenOS 14“ vartotojo sąsaja.

Šis programinės įrangos atnaujinimas žymimas NE2211_14.0.0.202(EX01) serijos numeriu ir užima maždaug 790 MB. Tiesa, šiuo metu jis yra prieinamas tik „Open Beta“ programos testuotojams Indijoje, tačiau jau artimiausiomis dienomis turėtų pasiekti ir kitus „OnePlus 10 Pro“ telefonų turėtojus, įskaitant ir lietuvius.

Atnaujintoje operacinės sistemos versijoje bus įdiegta patogesnė bendrinimo meniu atvaizdavimą. Jis bus labiau orientuotas į vartotojo naudojimo įpročius, o ne konkrečios programėlės siūlomus numatytuosius pasirinkimus. Tai reiškia, kad vartotojui pirmiausia bus siūlomi jo pamėgti ir dažniausiai naudojami bendrinimo kanalai – pavyzdžiui, „Messenger“, „WhatsApp“ ar kitos programėlės.

„Android 14“ operacinės sistemos versija suteiks galimybę vartotojui apsaugoti telefone esančius duomenis ir pasirinkti, kokias nuotraukas ar vaizdo įrašus galės pasiekti konkreti aplikacija. Į išmanųjį įrenginį įdiegę naują programėlę, iškart sulauksite automatinio pranešimo, kuris prašys pasirinkti, ar aplikacijai suteikiate visapusišką priėjimą prie jūsų turimų nuotraukų, ar jį apribojate. Ribota prieiga reiškia, kad programėlė galės pasiekti tik tam tikrus vaizdo įrašus ar fotografijas.

0 komentarų

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas