Aiškėja artėjančio „Samsung“ pristatymo detalės: naujausių „Galaxy S24“ serijos flagmanų sulauksime anksčiau nei įprastai

2023 metams artėjant link pabaigos – daugėja informacijos apie išmaniuosius telefonus, kurie debiutuos jau kitų metų pradžioje. Niekaip ne paslaptis, jog daugelis gamintojų pradėjo ruošti galingiausius savo flagmanus, o tarp tokių bendrovių – ir „Samsung“.

Registruokitės „Temu“ platformoje ir gaukite 30% nuolaidą bei ‎100€ vertės kuponų rinkinį
Aiškėja artėjančio „Samsung“ pristatymo detalės: naujausių „Galaxy S24“ serijos flagmanų sulauksime anksčiau nei įprastai

2024 metų pradžioje turėtų debiutuoti „Samsung Galaxy S24“ serijos išmanieji telefonai, o remiantis naujausia informacija pristatymas įvyks pirmojo sausio mėnesio pusėje. Šaltiniai Pietų Korėjoje skelbia, jog „Unpacked“ spaudos konferencija bus surengta „anksti kitąmet“, o renginys bus surengtas San Franciske.

Verta paminėti ir tai, jog vyks už valandos kelio automobiliu nuo „Apple“ būstinės Kupertino mieste. Tai nestebina, nes ten buvo pristatyta ir „Galaxy S23“ linija, be to, „Samsung“ jau seniai rengia savo didžiuosius pristatymus JAV – „Galaxy Flip4“ ir „Galaxy Fold4“ serijų pristatymas buvo surengtas Niujorke.

Kaip žinia, kitąmet turėtų debiutuoti trys modeliai – „Galaxy S24“, „Samsung Galaxy S24+“, o taip pat ir „Galaxy S24 Ultra“.

Skelbiama, jog ankstyvo 2024 metų pristatymo priežastis – „Samsung“ ir „Qualcomm“ planas pristatyti naujus mikroschemų rinkinius anksčiau nei įprastai. Tai reiškia, jog „Galaxy S24“ serija, kuri ir naudos šiuos lustus, taip pat bus paruošta gerokai anksčiau nei įprastai.

Priminsime, jog visai neseniai buvo pasirodę pirmieji pranešimai apie naująjį „Galaxy S24 Ultra“ flagmaną. „Samsung“ jau ne vienerius metus siūlo 10x optinio priartinimo galimybę savo flagmanuose, kuri debiutavo su „Galaxy S21 Ultra“ flagmanu. Tačiau šios galimybės gali nebelikti jau kitąmet. Šaltinių Kinijoje teigimu, kitąmet pasirodantis „Galaxy S24 Ultra“ turės tik 3x ir 5x priartinimo opcijas.

„Samsung Galaxy S24 Ultra“ turėtų naudoti 10 MP raiškos vaizdo jutikliu aprūpintą teleobjektyvą, kuris pasiūlys 3x priartinimą, o kitas nugarėlėje esantis objektyvas – naujas 50 MP raiškos sensorius, kuris pasiūlys 5x optinio priartinimo galimybę. Pažymima ir tai, jog naujoji kamera turėtų suteikti ženkliai geresnę nuotraukų kokybę nei anksčiau.

Kalbant apie pagrindinę galingiausio „Samsung“ flagmano kamerą, čia turėtų būti naudojamas naujas 200 MP raiškos vaizdo jutiklis. Pranešama, jog tai turėtų būti „ISOCELL HP2SX“, kuris gali pasiūlyti „Super Quad Phase Detection“ automatinį fokusavimą. Priekinėje telefono dalyje turėtumėme rasti tą pačią 12 MP asmenukių kamerą.

0 komentarų

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas