Daugėja informacijos apie naujuosius „Xiaomi“ flagmanus: aiškios ne tik pagrindinės savybės, bet ir įkrovimo galimybės

Kinijos kompanija „Xiaomi“ kasmet pristato gausybę įvairių produktų – nuo dantų šepetukų iki elektrinių dviračių. Niekam ne paslaptis, jog šios bendrovės įrenginiai daug dėmesio susilaukia ir Lietuvoje, o populiariausi – išmanieji telefonai.

Registruokitės „Temu“ platformoje ir gaukite 30% nuolaidą bei ‎100€ vertės kuponų rinkinį
Daugėja informacijos apie naujuosius „Xiaomi“ flagmanus: aiškios ne tik pagrindinės savybės, bet ir įkrovimo galimybės

„Xiaomi“ jau kuris laikas ruošiasi naujųjų 2024 metų flagmanų pristatymui, o bendrovės gerbėjai su nekantrumu laukia kada jie debiutuos. Nors iki šiol informacijos apie „Xiaomi 14“ serijos įrenginius buvo nedaug, tačiau pastaruoju metu pasirodo vis daugiau pranešimų apie naujuosius flagmanus.

Jau kuris laikas kalbama apie „Xiaomi 14“ serijos išmaniuosius telefonus, kurie turėtų debiutuoti dar šių metų pabaigoje. Dabar aiškėja ir standartinio modelio įkrovimo galimybės. Šis nepristatytas modelis buvo aptiktas 3C duomenų bazėje, kas atskleidžia, jog jis pasiūlys 90W greitojo įkrovimo galimybę.

Remiantis naujausia informacija, „Xiaomi 14“ įkroviklio išvesties galia bus 5-20 V ir 6,1-4,5 A, t. y. ne daugiau kaip 90 W. Tam bus reikalingas „Xiaomi MDY-14-EC“ įkroviklis, kuris veikiausiai atkeliaus su išmaniuoju telefonu. Tiesa, šiuo atveju vertėtų prisiminti 2022 metus, kuomet Europoje „Xiaomi“ flagmanai buvo parduodami su įkrovikliais, o kitur – be.

Priminsime, jog „Xiaomi“ turėtų pristatyti bent du modelius – tai „Xiaomi 14“, o taip pat ir „Xiaomi 14 Pro“. Šių išmaniųjų telefonų debiuto laukiama jau lapkričio mėnesį. Tiesa, iš pradžių jie debiutuos tik Kinijos rinkoje, kitų metų vasario mėnesį turėtų atkeliauti ir į Europą.

Jau yra žinoma, jog „Xiaomi 14“ serijos išmanieji telefonai veiks su „Qualcomm Snapdragon 8 Gen 3“ procesoriumi, kuris turėtų debiutuoti šį rudenį. Dabar aiškėja, kad įrenginiai taip pat pasiūlys iki 1 TB vidinės atminties. Palyginimui, „Xiaomi 13“ serija siūlo iki 512 GB siekiančias vidines talpyklas. Aiškėja ir kai kurios kamerų savybės.

Remiantis naujausia informacija, „Xiaomi 14“ turės 50 MP raiškos vaizdo jutikliu aprūpintą pagrindinę kamerą. Pastarojo dydis sieks 1/1.28 colio. Vertėtų pastebėti, jog šių metų flagmanas naudoja tokios pačios raiškos objektyvą, tačiau jo dydis – kiek mažesnis ir siekia 1/1.49 colio. Kitos kameros turėtų išlikti daugiau mažiau panašios kaip ir „Xiaomi 13“ serijos modeliuose.

Tai ne pirmas kartas, kuomet pasirodo informacija apie „Xiaomi“ ruošiamus naujuosius flagmanus. Dar visai neseniai buvo skelbiama, jog „Xiaomi 14“ turės 4 860 mAh bateriją ir palaikys 90 W įkrovimą. Tuo tarpu, „Xiaomi 14 Pro“ turės kiek didesnę 5 000 mAh bateriją ir pasiūlys 120 W greitojo įkrovimo galimybe.

Šaltinių teigimu, abu „Xiaomi 14“ serijos flagmanai turėtų pasiūlyti ir 50W belaidžio įkrovimo galimybę. Verta pastebėti, jog ši informacija atskleidžia ir tai, jog 2024 metų bendrovės flagmanai turės kiek didesnes baterija nei jų pirmtakai. Priminsime, jog „Xiaomi 13“ turėjo 4 500 mAh bateriją su 67 W greitu įkrovimu.

0 komentarų

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas