Europiečių laukia didžiulės naujienos iš „Xiaomi“: naujausias programinės įrangos atnaujinimas prieinamas 11 bendrovės įrenginių, pasitikrinkite, ar galite išbandyti ir jūs

Pastaruosius mėnesius internete vis dažniau buvo kalbama apie „Xiaomi“ planus pristatyti naują operacinę sistemą. Nors Kinijos milžinė į tokias kalbas nereagavo, tačiau spalio pabaigoje viskas apsivertė aukštyn kojomis, kuomet bendrovės vadovas Lei Junas oficialiai pristatė naująją „HyperOS“ vartotojo sąsają.

Registruokitės „Temu“ platformoje ir gaukite 30% nuolaidą bei ‎100€ vertės kuponų rinkinį
Europiečių laukia didžiulės naujienos iš „Xiaomi“: naujausias programinės įrangos atnaujinimas prieinamas 11 bendrovės įrenginių, pasitikrinkite, ar galite išbandyti ir jūs

Naujoji „HyperOS“ nebus visiškai nauja platforma – ji sukurta „Android Open Source Project“ pagrindu bei sujungta su „Xiaomi“ plėtojama daiktų interneto platforma „Vela“. Nesunku nuspėti, jog ši vartotojo sąsaja netrukus pakeis daugelio pamėgta MIUI.

„Xiaomi“ po truputį atnaujina savo išmaniuosius telefonus, jog jie galėtų veikti su naująja „HyperOS“ vartotojo sąsaja, o ji jau prieinama ir kai kuriems bendrovės įrenginiams Europoje. Kinijos technologijų milžinė pristatė naująją sąsają, siekiant pagerinti „Xiaomi“ produktų tarpusavio sąveiką.

Kompanijos technikai itin intensyviai dirba, jog „HyperOS“ vartotojus pasiektų ne tik Kinijoje, bet ir tarptautinėje rinkoje. Pastarosiomis savaitėmis gamintojas atnaujino dar daugiau savo išmaniųjų telefonų ir dabar „HyperOS“ yra prieinama ne tik „HyperOS Pilot Tester“ programos dalyviams, bet ir daugeliui kitų „Xiaomi“ įrenginių turėtojų.

Remiantis „Xiaomiui“ pateikiama informacija, Kinijos technologijų milžinė jau dabar siūlo šį programinės įrangos atnaujinimą dar vienuolikai išmaniųjų telefonų Europoje. Tarp jų patenka ne tik „Xiaomi“, bet ir dukterinių kompanijų „Poco“ bei „Redmi“ išmanieji telefonai.

Išmanieji telefonai, kurie jau dabar turėtų gauti „HyperOS“ atnaujinimą:

 • Xiaomi 12T Pro: OS1.0.1.0.ULFEUXM (diting)
 • Xiaomi 12 Pro: OS1.0.2.0.ULBEUXM (zeus)
 • Xiaomi 12 Lite: OS1.0.2.0.ULIMIXM, OS1.0.1.0.ULIEUXM (taoyao)
 • Xiaomi 13T: OS1.0.2.0.UMFMIXM (aristotle)
 • Xiaomi 13: OS1.0.1.0.UMCTWXM, OS1.0.2.0.UMCEUXM (fuxi)
 • Xiaomi 13 Pro: OS1.0.3.0.UMBEUXM (nuwa)
 • Redmi Note 12 Pro 4G: OS1.0.1.0.THGMIXM (sweet_k6a)
 • POCO F5 Pro: OS1.0.3.0.UMNEUXM (mondrian)
 • POCO X5 5G: OS1.0.3.0.UMPMIXM (moonstone)
 • POCO X5 Pro 5G: OS1.0.2.0.UMSMIXM, OS1.0.1.0.UMSEUXM (redwood)
 • Xiaomi Pad 6: OS1.0.3.0.UMZEUXM, OS1.0.4.0.UMZMIXM, OS1.0.2.0.UMZINXM (pipa)

Kaip skelbia „Xiaomiui“, šis išmaniųjų telefonų sąrašas gautas iš oficialių „Xiaomi“ serverių, todėl dėl informacijos patikimumo – klausimų kilti neturėtų. Teigiama, kad šie atnaujinimai vartotojus turėtų pasiekti jau artimiausiu metu. Tiesa, norėdami įsidiegti šį atnaujinimą – jūs turite būti „HyperOS Pilot Tester“ programos dalyvis. Jeigu esate prisijungę prie šios programos, tuomet atnaujinimą rasite specialioje „HyperOS Downloader“ aplikacijoje.

Norėdami pasitikrinti ar jo sulaukėte – turite nukeliauti į telefone esantį nustatymų langą ir ten susirasti „Apie telefoną“ punktą. Tuomet spauskite „Programinės įrangos naujinimas“. Jeigu vis dėlto atnaujinimo dar nematyti – vadinasi jums teks palaukti dar keletą papildomų dienų. Jeigu „HyperOS“ programinės įrangos atnaujinimas dar nepasirodė jūsų įrenginyje – rekomenduojame palaukti keletą dienų. Kaip žinia, daugelis bendrovių tokius naujinius pateikia ne visiems vartotojams iškart, o dalimis, todėl tai gali užtrukti kiek ilgiau.

Priminsime, jog „HyperOS“ kūrimas prasidėjo dar 2014 metais, kai pradėjo kurtis pirmieji daiktų interneto sprendimai. Pirmuosius žingsnius bendrovė žengė 2017 metais, o tada pradėjo kurti naują įrenginių ir taikomųjų programų ekosistemą. Tikslas - ateityje sujungti „dešimtis milijardų prietaisų“, o pirmieji žingsniai jau žengiami ir Europoje.

0 komentarų

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas