„Honor“ ruošia itin inovatyvų flagmaną: ruošiamasi „Magic6“ flagmano pristatymui, kuris pasiūlys dar neregėtas galimybes

Kaip ir buvo tikėtasi, JAV kompanijos „Qualcomm“ vadovai pademonstravo naująjį „Snapdragon 8 Gen 3“, kuris sukurtas naudojant 4nm architektūrą. Šis mikroschemų rinkinys bus naudojamas daugelyje 2024 metų aukščiausios klasės išmaniųjų telefonų.

Geriausi šios savaitės „Aliexpress“ pasiūlymai – peržiūrėkite produktus, kuriems taikomos didžiausios nuolaidos.
„Honor“ ruošia itin inovatyvų flagmaną: ruošiamasi „Magic6“ flagmano pristatymui, kuris pasiūlys dar neregėtas galimybes

Vos tik pasirodžius naujam „Qualcomm“ procesoriui – prasideda lenktynės. Išmaniųjų telefonų gamintojai kasmet konkuruoja tarpusavyje, kuris pirmas pristatys flagmaną su naujausiu „Snapdragon“ lustu. Šiemet tokias lenktynes laimėjo Kinijos milžinė „Xiaomi“.

Ir nors daugelis gamintojų skuba pristatyti naujus flagmanus, tačiau „Honor“ nusprendė žengti kiek kitokiu keliu. Bendrovės vadovai jau patvirtino savo planus naudoti naująjį „Qualcomm“ procesorių, tačiau tai ne vienintelė naujiena. Kitąmet turėtų debiutuoti „Honor Magic6“, kuris pasiūlys išskirtines galimybes.

Remiantis naujausia informacija, „Magic6“ flagmanas bus aprūpintas neseniai pristatytu „Qualcomm Snapdragon 8 Gen 3“ procesoriumi. Negana to, „Honor“ ketina naudoti čia esantį integruotą dirbtinio intelekto kalbos modulį, kuris įgalins bendrovės sukurtą virtualų asistentą „YOYO“.

Teigiama, jog kalbos modelis galės naudoti iki 7 mlrd. parametrų, o kadangi jis bus įrenginyje, jam nereikės nuotoliniu būdu siųsti jokių asmeninių duomenų, kad galėtų veikti. Tai reiškia, kad „Honor“ kuriamas virtualus asistentas galės akimirksniu atsakyti į pateikiamus klausimus, kurti trumpus vaizdo įrašus su jūsų prietaise saugomomis nuotraukomis ir filmuota medžiaga. Negana to, visos šios galimybės įgalins ir personalizuotus asistento atsakymus.

Ir tai nėra vienintelis „Qualcomm“ siūlomas privalumas, kurį ketina panaudoti „Honor“. Naujasis išmanusis telefonas turės „Magic Capsule“ galimybę. Toks sprendimas – tai „Snapdragon Seamless“ technologija pagrįsta akių stebėjimu paremta multimodalinė sąveika.

Deja, tačiau „Honor“ atstovai neatskleidžia kada debiutuos naujasis jų flagmanas. Tikėtina, jog Kinijos milžinė savo spaudos konferenciją surengs kitų metų pradžioje. „Honor Magic6“ gali debiutuoti kovo mėnesį.

0 komentarų

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas