Netrukus debiutuos dar vienas „Realme“ telefonas: kompanijos vadovai paskelbė, kada bus pristatytas naujasis „Narzo 70 Pro 5G“ modelis

Lyg uraganas į išmaniųjų rinką įsiveržusi Kinijos bendrovė „Realme“ dabar pasidalino naujienomis apie atnaujintą šūkį. Nuo šiol kompanija naudos šūkį – „Make it real“. Kinijos kompanijos vadovas taip pat atskleidė, jog šiemet bus iš naujo apibrėžti prekinio ženklo standartai.

Gaukite ‎100€ kuponų rinkinį ir 30% nuolaidą pirmam apsipirkimui „Temu“ parduotuvėje
Netrukus debiutuos dar vienas „Realme“ telefonas: kompanijos vadovai paskelbė, kada bus pristatytas naujasis „Narzo 70 Pro 5G“ modelis

Kinijos kompanija „Realme“ naujus metus pradeda ne tik su nauju šūkiu, tačiau jau netrukus turėtų debiutuoti ir dar vienas naujas išmanusis telefonas. Šiemet bendrovė pristatė jau keletą įrenginių, o netrukus bus pristatytas ir naujasis „Narzo 70 Pro 5G“ modelis.

Gamintojo atstovai paskelbė, jog naujasis įrenginys oficialiai debiutuos jau kovo 19 dieną. Skelbiama, jog „Realme Narzo 70 Pro 5G“ turės 50 MP raiškos vaizdo jutikliu aprūpintą pagrindinę kamerą, o čia bus naudojamas „Sony IMX890“ jutiklis. Išmanusis taip pat pasiūlys ir 67W greitąjį įkrovimą.

Dabar aiškėja, jog naujasis įrenginys pasiūlys ir telefono valdymą atliekant gestus ore. „Air Gesture“ funkcija vartotojams leis valdyti savo išmanųjį neturint jokio fizinio kontakto su pačiu prietaisu.

Skelbiama, jog naujoji funkcija palaikys daugiau nei 10 skirtingų gestų tipų, o valdymas gestais bus prieinamas ir trečiųjų šalių programėlėse, įskaitant su vaizdo įrašais susijusias aplikacijas, kuriose „Air Gesture“ leis naudotojams nykščiu pamėgti vaizdo įrašą arba gestu „OK“ įtraukti vaizdo įrašą į mėgstamiausiųjų sąrašą.

Priminsime, jog bendrovės paskelbtos nuotraukos atskleidžia ir tai, jog naujasis „Realme Narzo 70 Pro 5G“ turės plokščią ekraną ir šonines briaunas, o nugarėlėje rasime apvalų kamerų iškilimą. Išmanusis telefonas veikiausiai turės tris kameras, ką galima pastebėti pateikiamoje nuotraukoje.

0 komentarų

Rašyti komentarą

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas