„Samsung“ sprendžia didžiausias naujųjų flagmanų problemas: netrukus pasirodys atnaujinimas, kurį privalu įsidiegti kiekvienam

Technologijų bendrovė „Samsung“ dar visai neseniai pristatė ilgai lauktą „Galaxy S24“ flagmanų seriją, kurios „arkliuku“ kiek netikėtai tapo dirbtinis intelektas (DI). Naujieji įrenginiai jau prieinami ir Lietuvoje, o kai kuriose rinkose gamintojas fiksuoja rekordinius rezultatus.

Gaukite ‎100€ kuponų rinkinį ir 30% nuolaidą pirmam apsipirkimui „Temu“ parduotuvėje
„Samsung“ sprendžia didžiausias naujųjų flagmanų problemas: netrukus pasirodys atnaujinimas, kurį privalu įsidiegti kiekvienam

Pietų Korėjos milžinė žada, jog naujieji įrenginiai pakeis tai, kaip komunikuojame, naršome ir apskritai – kaip naudojame išmanųjį. Ir nors naujieji „Samsung Galaxy S24“ serijos flagmanai pristatyti pasitelkiant itin skambias frazes, tačiau problemų išvengti nepavyko.

„Samsung“ pagaliau oficialiai paskelbė apie atnaujinimą, kuriuo bus ištaisyti „Galaxy S24“ serijos telefonų blankūs ekranai. Šį mėnesį į „Galaxy S24“, „Galaxy S24+“ ir „Galaxy S24 Ultra“ bus įdiegta programinė įranga, kurioje bus ekrano išplėstinių nustatymų slankiklis „Vividness“.

Dabartinėje programinėje įrangoje šis meniu yra, tačiau jame nėra šio konkretaus slankiklio. „Samsung“ konkrečiai sako, kad nusprendė, jog numatytasis ekrano nustatymas bus natūralesnis, tačiau atsižvelgia į naudotojų atsiliepimus – taigi dabar naudotojai, kurie norėtų, kad jų „Super AMOLED“ būtų raiškesnis, gali padidinti slankiklį pagal savo pageidavimus.

„Samsung“ taip pat paminėjo tolesnius fotoaparato funkcijų optimizavimus. Formuluotė sąmoningai miglota, tačiau „Samsung“ teigia, kad bus atnaujintos „prietaiso priartinimo funkcijos, portreto režimas, naktinė fotografija, galinės kameros vaizdo filmavimo galimybės ir dar daugiau“.

0 komentarų

Rašyti komentarą

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas