Elektroninio rašalo ekranų revoliucija: „E Ink“ pristatė naująjį „Spectra 6“ modelį, kuris nustebins labai sodriomis spalvomis

„E Ink“ pristatė elektroninio rašalo spalvotus ekranus „Spectra 6“. Jie pasirodys gatavuose gaminiuose 2024 m. „Spectra 6“ ekranų spalvų kokybė ir ryškumas yra neįtikėtini „E Ink“ ekranui.

Registruokitės „Temu“ platformoje ir gaukite 30% nuolaidą bei ‎100€ vertės kuponų rinkinį
Elektroninio rašalo ekranų revoliucija: „E Ink“ pristatė naująjį „Spectra 6“ modelį, kuris nustebins labai sodriomis spalvomis

Spalvoti vaizdai ant jų ne itin skiriasi nuo vaizdo LCD ekrane. Jei knygų skaityklėse pasirodys „Spectra 6“ ekranai, tai bus proveržis. Tačiau kol kas tai bus skaitmeninių reklamų ekranai, nes nors jie ir suteikia gražų vaizdą, veikia lėtai ir yra brangūs.

Pranešimo spaudai metu „E Ink“ nesidalino techninėmis „Spectra 6“ ekranų detalėmis. Žinoma, kad kiekvienoje spalvoto ekrano mikrokapsulėje bus daugiau spalvų mikrosuspensijos – spalvotų dalelių, plaukiojančių specialaus aliejaus tirpale . Naujausios kartos „E Ink“ spalvotuose ekranuose kiekvienoje mikrokapsulėje – paprastumo dėlei kiekvieną iš jų galima laikyti pikseliu – yra keturių spalvų mikrosuspensija: balta, geltona, purpurinė ir žalsvai mėlyna.

Tuo tarpu „Spectra 6“ mikrokapsulėse naudojama šešių atskirų spalvų mikrosuspensija, kuri praplės vaizdų paletę. Bent jau reklaminėse „Spectra 6“ ekranų nuotraukose spalvos atrodo labai labai ryškios.

Naujienų kontrastas taip pat aukščiausio lygio. Teigiama, kad „Spectra 6“ kontrasto santykis siekia 30:1, t.y. du kartus didesnis nei bendrovės juodai baltų ekranų ir maždaug tris kartus aukštesnis nei ankstesnės kartos spalvotų ekranų.

Vaizdo taškų tankis sieks 200 dpi, nors tai priklausys nuo ekrano įstrižainės. Kokios tai bus įstrižainės, bendrovė taip pat neskuba atskleisti. Jie gali būti tiek dideli, tiek maži, net elektroninių kainų etikečių matmenų.

Pagrindinis tokių ekranų su spalvotu elektroniniu rašalu trūkumas yra lėtas ekrano atnaujinimas, kuris gali užtrukti iki kelių minučių. Siekdama išspręsti šią problemą, įmonė pradėjo kurti elektroniką, kuri atnaujina tik nedidelę vaizdo dalį, padarydami ją mirksinčią, pavyzdžiui, siekdama pritraukti klientus.

Šiuo metu spalvotoms el. knygų skaityklėms „E Ink“ siūlo du naujos kartos spalvotus ekranus – „Kaleido 3“ ir „Gallery 3“ su 4 ir 50 tūkstančių vienu metu rodomų spalvų. Akivaizdu, kad „Spectra 6“ ekranai galės pateikti dar daugiau spalvų ir atspalvių ir, kas įdomiausia, tai bus tikrai ryškios spalvos, kurių neturi nei Kaleido 3, nei Gallery 3.

0 komentarų

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas