Į Europą atvyksta nauji „OnePlus“ belaidžiai ausinukai: jau dabar galima užsisakyti „Buds Pro 2R“ modelį, prieinamas jis ir lietuviams

Kinijos kompanija „OnePlus“ per pastaruosius metus pristatė nemažai įvairių produktų. Nors anksčiau šios bendrovės vardas buvo žinomas tik dėl išmaniųjų telefonų, tačiau dabar gamintojas gali pasiūlyti ir daugiau produktų. Tarp jų – ir belaidžiai ausinukai.

Geriausi šios savaitės „Aliexpress“ pasiūlymai – peržiūrėkite produktus, kuriems taikomos didžiausios nuolaidos.
Į Europą atvyksta nauji „OnePlus“ belaidžiai ausinukai: jau dabar galima užsisakyti „Buds Pro 2R“ modelį, prieinamas jis ir lietuviams

„OnePlus“ dar kovo mėnesį pademonstravo „Buds Pro 2 Lite“ belaidžius ausinukus, kurie tuomet debiutavo Kinijos rinkoje. Dabar jie atkeliauja ir į Europą, tačiau mūsų regione jie bus parduodami kaip „OnePlus Buds Pro 2R“. Pavadinimas kitas – savybės tos pačios.

Naujieji belaidžiai ausinukai prieinami ir lietuviams, o juos įsigyti galima oficialiame gamintojo puslapyje. „OnePlus Buds Pro 2R“ bus parduodami už 149 eurus. Verta pastebėti, jog gamintojas šiuo metu taiko 13 proc. nuolaidą ir siūlo šią naujieną įsigyti už 129 eurus. Tiesa, šiuo metu vyksta išankstiniai pardavimai, o pirkėjus jie pasieks nuo spalio 3 dienos.

Priminsime, jog „OnePlus Buds Pro 2R“ atrodo lygiai taip pat kaip ir standartinis „Buds Pro 2“ modelis. Šie belaidžiai ausinukai turi aktyvaus triukšmo slopinimo funkciją ir gali slopinti 48 dB išorinį triukšmą - tiek pat, kiek ir įprastinis „Pro“ modelis. Kiekviename ausinuke yra trys mikrofonai, kurie gali būti naudojami triukšmui slopinti ir skambinant.

Net ir baterijos talpa „Buds Pro 2R“ modelyje yra analogiška kaip ir brangesniame „Pro“ variante. Čia rasime 60 mAh talpos baterijas, kurios įmontuotos į pačius ausinukus, o įkrovimo dėžutė aprūpinta 520 mAh talpos akumuliatoriumi. Gamintojo teigimu, tai leis mėgautis muzika net 39 valandas.

„OnePlus Buds Pro 2R“ palaiko LHDC 5.0 kodeką, kas taip pat yra didelis privalumas. Tiesa, čia nerasime belaidžio įkrovimo galimybės.

0 komentarų

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas