Audio

„Sony“ pristato naują 3.1 kanalo „Dolby Atmos“ garso projektorių

Rinkoje pasirodė naujausias „Sony“ garso projektorius „HT-S2000“, kuris palaiko 3.1 kanalo garso atkūrimą ir „Dolby Atmos“ ir „DTS:X“ garso technologijas.

„Sony“ pristato naują 3.1 kanalo „Dolby Atmos“ garso projektorių

Šis projektorius patalpoje atkuria trijų dimensijų garso įspūdį net ir naudojant stereo garso šaltinius, turi dedikuotą centrinį garsiakalbį ir dvigubą žemų dažnių garsiakalbį. Tai pirmasis „Sony“ garso projektorius, kuris yra suderinamas su išmaniąja programėle „Sony | Home Entertainment Connect“.

Prasidėjo kosminiai „Aliexpress“ išpardavimai. Nuolaidos iki 50 proc. Spauskite čia.

„HT-S2000“ naudoja tokias „Sony“ garso inovacijas kaip „Vertical Surround Engine“ ir „S-Froce Pro Front Surround“, kurios įgalina erdvinio garso atkūrimą ir leidžia išnaudoti „Dolby Atmos“ ir „DTS:X“ technologijų galimybes. „HT-S2000“ erdvinio garso įspūdį sukuria be papildomų garsiakalbių, nes „Vertical Surround Engine“ paskirsto garso bangas į viršų, o „S-Force Pro“ generuoja garso bangas paskleisdamas jas į šonus.

„Sony“ nauja garso miksavimo technologija leidžia trijų dimensijų garsą išgauti ne tik iš erdvinio garso formatų, bet ir stereo garso šaltinių, pavyzdžiui, video ar muzikos, kuri transliuojama iš „Bluetooth“ įrenginio. „Sony“ technologija išanalizuoja garso takelį realiuoju laiku, jį išskaido į atskirus elementus (balsas, garso efektai ar muzikos instrumentai) ir pagal tai paskleidžia garso bangas erdvėje.

„HT-S2000“ turi atskirą centrinį garsiakalbį, skirtą atkurti aiškius dialogus, ir žemo dažnio garsiakalbius giliam, sodriam garsui sugeneruoti. Veikdami kartu, šie garsiakalbiai atkuria platų garso dažnių spektrą ir paskleidžia garso bangas visoje patalpoje. Panaudota „Sony“ technologija „X-balanced Spekear Unit“ sukuria didesnį oro spaudimą su mažesniu garso iškraipymu ir švariau atkuriamais balso tembrais.

Šį garso projektorių itin paprasta paruošti naudojimui su programėle „Sony | Home Entertainment Connect“. Ji padeda sukonfigūruoti garso projektorių naudojimui, išspręsti įvairius klausimus, valdyti garsumo, garso lauko ir įvairius kitus nustatymus. Programėlė taip pat pateikia rekomendacijų apie naudingas funkcijas, informuoja apie programinės įrangos atnaujinimą.

Su šiuo garso projektoriumi galima naudoti papildomą žemų dažnių kolonėlę („SA-SW5“ ir „SA-SW3“) ir galines kolonėles „SA-RS3S“, kurie padės užtikrinti visavertę kino teatro patirtį. Naudojant garso projektorių su „BRAVIA TV“, garsiakalbio nustatymai iš karto matomi „BRAVIA Quick Settings“ meniu skiltyje.

„Sony“ garso produktai namams kuriami atsižvelgiant į jų įtaką aplinkai. Garso projektoriaus „HT-S2000“ naudojamos detalės iš perdirbto plastiko, kurį „Sony“ pritaikiusi išgauti nepriekaištingą garso kokybę. Apie 95 proc. pakuotės pagaminta iš perdirbto popieriaus ir popieriaus medžiagų siekiant sumažinti plastiko naudojimą.

„Sony“ garso projektorius „HT-S2000“ rinkoje pasirodys nuo birželio, jo rekomenduojama pardavimo kaina yra 499 eurai.

Telefonai.eu

Mūsų portale paskelbtą informaciją griežtai draudžiama naudoti kitose internetinėse svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar platinti medžiagą bet kokiu kitu pavidalu be sutikimo. Visas turinys, jeigu nėra nurodytas kitas šaltinis, yra portalo nuosavybė.

Temos

0 komentarų

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas