Geros naujienos Panevėžio vairuotojams – pradeda veikti nauja parkavimo programėlė, išbandyti galite jau dabar

Pranešimas spaudai

2024-06-29, 08:59 (atnaujinta 2024-07-09, 12:27)

0 komentarų

Panevėžys šią vasarą vairuotojus pasitinka naujovėmis – mieste pradeda veikti nauja parkavimo programėlė „carOne“. Ji leis ne tik greitai ir lengvai atsiskaityti už stovėjimą mieste, bet ir pasiūlys daugybę kitų automobilių savininkams naudingų funkcijų.

Puikis el.dviratis, kuris dabar net 300 eurų pigesnis nei Lietuvoje!
Geros naujienos Panevėžio vairuotojams – pradeda veikti nauja parkavimo programėlė, išbandyti galite jau dabar

„Naujos mobiliosios aplikacijos „carOne“ atėjimas į Panevėžį miesto gyventojams ir svečiams suteiks daugiau lankstumo ir patogumo atsiskaitant už automobilių parkavimą“, – sako įmonės „Panevėžio būstas“ vadovas Renaldas Januška.

Automobilių duomenų įmonės „carVertical“ kuriama programėlė leidžia ne tik susimokėti už parkavimą Panevėžyje, Palangoje, Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje, tačiau gali sudominti šiuolaikinius vairuotojus ir kitomis funkcijomis.

Naujosios aplikacijos naudotojai programėlėje gali apsidrausti privalomuoju vairuotojų civilinės atsakomybės draudimu, gauti priminimus apie techninės apžiūros, vairuotojo pažymėjimo ar draudimo poliso galiojimo pabaigą, įkrauti elektromobilį, išsikviesti pagalbą kelyje, parduoti savo transporto priemonę ar rasti artimiausią autoservisą.

Ateityje programėlės vartotojai sulauks ir daugiau papildomų funkcijų, pavyzdžiui, galimybės atsiskaityti už automobilio plovimą.

„Niekas nenori turėti telefone daugybės skirtingų programėlių, todėl siekėme pasiūlyti rinkai gerokai patogesnį variantą – vieną programėlę visiems vairuotojų poreikiams. Joje kiekvienas automobilio savininkas ras jam aktualių funkcijų“, – sako „carOne“ verslo operacijų direktorė Gabija Gertienė.

„iPhone“ telefonų naudotojai galės atsiskaityti už parkavimą ne tik banko kortele, bet ir naudodami „Apple Pay“.

Šiemet programėlė debiutavo Lietuvoje, tačiau jau planuojama jos plėtra užsienio šalyse.

Telefonų su „Android“ operacine sistema savininkai „carOne“ gali nemokamai atsisiųsti iš „Google Play“, turintys „iPhone“ – iš „App Store“ mobiliųjų programėlių parduotuvės.

0 komentarų

Rašyti komentarą

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Populiarios naujienos

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas