Kai susijungia vairavimo malonumas, unikalus interjeras ir našumas: „Renault“ anonsavo naująjį kompaktišką šeimos visureigį „Symbioz“

Pranešimas spaudai

2024-02-12, 15:00

0 komentarų

Populiariausias pasaulyje prancūziškų automobilių gamintojas „Renault“ plečia vadinamojo C segmento kompaktiškų automobilių pasiūlą ir jau netrukus pirkėjams pasiūlys naujausią savo kūrinį.

Prasidėjo mega „Aliexpress“ išpardavimai – sutaupykite net iki 70 proc.
Kai susijungia vairavimo malonumas, unikalus interjeras ir našumas: „Renault“ anonsavo naująjį kompaktišką šeimos visureigį „Symbioz“

Vasario 8-ąją, paaiškėjo, kad būsimasis šeimos visureigis bus pavadintas „Symbioz“ vardu. Novatoriško dizaino, unikaliu interjeru ir našia „E-tech“ jėgaine aprūpintas modelis rinkoje pasirodys 2024-ųjų pavasarį.

Anot „Renault“ atstovų, „Symbioz“ vardas būsimajam kompaktiškam šeimos visureigiui parinktas neatsitiktinai. Jis skamba kaip prancūziškas „symbiose“, kilęs iš senovės graikų kalbos žodžio „symbiosis“, reiškiančio „gyventi kartu“. Tai vertybė, giliai įsišaknijusi „Renault“ DNR, kurios šūkis yra „automobiliai gyvenimui“.

„Šiam naujam kompaktiškam šeimos automobiliui norėjome suteikti žmogišką reikšmę turintį pavadinimą, išreiškiantį glaudų šeimos ir automobilio ryšį. Pavadinimas „Symbioz“ puikiai iliustruoja gyvenimą su mūsų automobiliu, vietą, kurioje keleiviai tarsi susilieja su savo automobiliu ir aplinka“, – sako Mindaugas Plukys, „Renault“ viešųjų ryšių ir komunikacijos koordinatorius Baltijos šalyse.

Prancūzijos automobilių gamintojo atstovo teigimu, „Symbioz“ pasižymi nauju prekės ženklo dizainu. Naujasis visureigis yra kompaktiškiausias hibridinis automobilis „Renault“ C segmento asortimente – jo ilgis siekia vos 4,41 m. Nepaisant to, būsimojo krosoverio interjeras suprojektuotas taip, kad patenkintų visos šeimos poreikius – jame daug erdvės ir vietos kroviniams.

Negana to, naujajame modelyje įdiegtos geriausios „Renault“ technologijos, įskaitant „E-Tech“ visiškai hibridinį 145 AG variklį, užtikrinantį didesnį vairavimo malonumą ir mažesnes degalų sąnaudas, bei naujos kartos „Solarbay“ panoraminį stiklinį stogą, pagrįstą PDLC (angl. Polymer-Dispersed Liquid Crystals) technologija ir užtamsinamą be užuolaidėlės.

Būsimasis „Symbioz“ prisijungs prie gausios „Renault“ kompaktiškų automobilių segmento šeimos. Pirkėjai Europoje iki šiol gali rinktis tokius modelius kaip „Mégane“, „Scénic“, „Austral“ ar „Arkana“, pasižyminčius pažangiausiomis technologijomis ir efektyviomis „E-Tech“ hibridinėmis ar visiškai elektrinėmis jėgainėmis.

0 komentarų

Rašyti komentarą

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Populiarios naujienos

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas