Nepraleiskite progos laimėti belaidžius ausinukus - sužinokite apie portale vykstantį žaidimą paspaudę čia!

„Jimmy JV85 Pro“ siurblio apžvalga: stilingas siurblys, kuris atkels jūsų dangą

„Jimmy JV85 Pro“ siurblio apžvalga: stilingas siurblys, kuris atkels jūsų dangą

Aa

Dulkių siurblių rinka per pastaruosius metus ganėtinai stipriai pasikeitė ir tradicinius pasirinkimus pakeitė robotai. Ir nors robotai dulkių siurbliai yra itin populiarūs, tačiau ne ką mažiau patraukli opcija yra rankinis siurblys. Būtent tokio produkto apžvalgą šiandien norime pasidalinti ir mes.

Balas 8,5 Dizainas 8 Veikimas 9 Baterija 8 Valdymas 9
Privalumai
  • Puiki komplektacija su gausybe priedų
  • Turi ekraną su svarbiausia informacij
  • Lengvai ir greitai valomas
  • Itin galingas
Trūkumai
  • Ilgai trunkantis įkrovimas
  • Pakankamai sunkus

Prieš keletą mėnesių mus pasiekė „Jimmy JV85 Pro“ rankinis dulkių siurblys, kuris į akis gali kristi dėl keletos dalykų – visų pirma, jis kainuoja mažiau nei 250 eurų, o antra – jo dizainas tiesiog traukia akį. Akį patraukė ir šio produkto specifikacijos, kurios atrodo ganėtinai įspūdingai. Kaip ir įprasta, pabandykime atsakyti į esminį klausimą – ar verta pirkti šį „Jimmy“ produktą?

Žieminių padangų išpardavimas - nuolaidos iki 76%

Dizainas

DSC00084-Edit-copy

Pirmasis dalykas, kuris krinta į akis vos išpakavus šį rankinį siurblį – jo spalva. „Jimmy JV85 Pro“, kurį mes testavome, pasižymi violetinės spalvos dizainu su pilkais akcentais. Sunku būtų nesutikti, jog toks spalvinis pasirinkimas iškart krinta į akis, tačiau visumoje produktas atrodo gražiai ir gal net šiek tiek futuristiškai.

Nors „Jimmy“ produktas ir nėra labai brangus, tačiau jis atrodo stilingai, o paėmus į rankas – ir itin kokybiškai. Pats siurblys pagamintas iš metalo ir plastiko ir yra pakankamai tvirtas, o tuo pačiu ir kiek sunkus. Būtina paminėti ir gausybę priedų, kuriuos gauname su šiuo dulkių siurbliu.

DSC00100-Edit-copy

„Jimmy JV85 Pro“ komplektacijoje rasime – pagrindinį motorinį šepetį, įtrūkimo antgalį, apmušalų šepetį, šepetį nuo erkių, minkštą šepetį, žarną, kelių padėčių šarnyninį adapterį ir, žinoma įkrovimo stotelę. Visi priedai puikiai dera prie paties siurblio dizaino, taip pat juos labai lengva pakeisti, o tuo pačiu – visi jie pasižymi ir aukšta kokybe.

Kiek anksčiau yra tekę testuoti ir pigesnį „Jimmy“ rankinį siurblį, tai galiu pasakyti, kad gamintojas atliko ganėtinai pastebimus pakeitimus. Jeigu anksčiau kildavo problemų pakeisti komponentus, tai „JV85 Pro“ modelyje viskas gerokai lengviau. Žinoma, akivaizdūs ir dizaino pokyčiai, kuriuos galite matyti tekste esančiose nuotraukose.

Dar vienas dalykas, kurį norėčiau paminėti – tai nedidelis ekranas, kuris rodo kiek liko baterijos ir naudojamą režimą. Nors tai gali pasirodyti kaip smulkmena, tačiau tokia informacija išties naudinga ir aiškiai matoma. Apibendrinimui, galiu pasakyti, kad bent jau dizaino ir patogumo prasme šis siurblys yra aukščiausios klasės.

Valdymas

DSC00114-Edit-copy

Kaip ir daugelio rankinių dulkių siurblių, taip ir šio, valdymas yra itin paprastas. „Jimmy JV85 Pro“ turi du mygtukus – įjungimo/išjungimo bei antrasis skirtas pasirinkti norimam galingumo režimui, kurių iš viso yra trys.

Kaip jau minėjau, informacija apie naudojamą režimą galima matyti nedideliame ekrane, kas prideda papildomo patogumo. Žinoma, priklausomai nuo pasirinkto galingumo, kinta ir skleidžiamo garso lygis, tačiau jeigu, pavyzdžiui, siurbiant klausote muzikos – nereikia spėlioti kokiu galingumu siurbiate – informacija matoma ekrane. Viskas labai paprasta ir aišku, tiesa?

Kalbant apie valdymą, norėtųsi paminėti „JV85 Pro“ modelio svorį, kuris su pagrindiniu motoriniu šepečiu siekia maždaug tris kilogramus. Jeigu Jūsų laukia ilga siurbimo sesija – tokį svorį gali būti sunku nulaikyti po kažkiek laiko. Žinoma, kad rankos greitai nepervargtų – geriausia būtų naudoti tinkamiausius angalius, atsižvelgiant į siurbimo situaciją.

Veikimas

DSC00111-Edit-copy

Tikriausiai sutiksite, jog svarbiausias dalykas perkant bet kokio tipo dulkių siurblį – jo veikimas. „Jimmy JV85 Pro“ neabejotinai turi kuo pasigirti. Visų pirma, jis veikia su 550W varikliu, o siurbimo galia siekia 200 AW, sūkių skaičius – 100 tūkst. per minutę. Palyginimui, vienas galingiausių tokio tipo siurblių rinkoje, galia, bent jau teoriškai, nusileidžia šiam produktui.

Rankinis dulkių siurblys, kaip jau minėjau, pasižymi trimis galios režimais – ekonomišku, „turbo“ ir maksimalaus galingumo. Norint apibūdinti šių režimų skirtumus, būtų galima paminėti skaičius, kurie būdingi kiekvienam iš jų, bet šiuo atveju norėtųsi paminėti tai, jog MAX opcija gali atkelti kiliminę dangą. Šiuo atveju siurbimo galia siekia 200 AW ir tai tikrai juntama. Jeigu atvirai, šis režimas daugeliui nėra reikalingas ir jeigu namuose tvarkotės dažniau nei kartą į niekada – pilnai pakaks „turbo“ opcijos.

DSC00101-Edit-copy

Žinoma, toks galingas siurblys skleidžia ir pakankamai nemažai triukšmo, tačiau tai tikrai neturėtų būti problema. Taip, jis veiks gerokai garsiau nei dauguma robotų siurblių, bet mes kalbame apie visai kitokį produktą. „Jimmy JV85 Pro“ galingiausiu režimu kels maždaug 82 dB triukšmą, o ekonomiškas pasirinkimas skleis maždaug 70 dB. Palyginimui, „Roborock S50“ robotas, kuris yra ganėtinai populiarus Lietuvoje, keliamos triukšmo lygis siekia maždaug 60 dB.

Visumoje – „Jimmy JV85 Pro“ siurbia išties puikiai, o dar tinkamai išnaudojus kiekvieną pridėtą antgalį, galėsite pasirūpinti idealia tvarka visuose namuose. Vertėtų paminėti, jog šis siurblys turi ir 0,6 litro talpos dulkių saugyklą, kuri yra ganėtinai paprastai valoma, o „JV85 Pro“ aprūpintas ir „Hepa“ filtrais. Visus šio siurblio komponentus išvalyti yra itin paprasta, o filtras gali būti plaunamas ir vandeniu.

Baterija

DSC00095-Edit-copy

„Jimmy JV85 Pro“ turi 8 2500 mAh bateriją, o pats gamintojas skelbia, jog geriausias įmanomas rezultatas – maždaug 70 minučių, jeigu nenaudosime motorinio šepečio. Tam, žinoma, reikia naudoti mažiausio galingumo režimą, tačiau bent jau aš tokiomis sąlygomis šio siurblio per pastaruosius keletą mėnesių nenaudojau nei karto.

Naudojant šį rankinį siurblį su motoriniu šepečiu ir siurbiant maksimaliu galingumu – turėsite maždaug 13-14 minučių tam, jog išsiurbti savo namus ar ofisą. Žinoma, tiek galios dažniausiai nereikia ir galima naudoti vidutinį galingumą ir tik esant reikalui pasitelkti galingiausią opciją, o tuomet baterijos turėtų pakakti maždaug 26 minutėms. Manyčiau, kad maždaug ties šiuo periodu apsistos daugelis, kurie naudosis „Jimmy JV85 Pro“, nes vidutinis galingumas yra pakankamas daugeliui situacijų.

DSC00104-Edit-copy

Žinoma, jeigu nenaudosite motorinio šepečio – su vidutiniu režimu Jūs galėsite siurbti savo namus kiek daugiau nei valandą laiko. Kaip bebūtų, praktikoje Jums vis tiek prireiks motorizuoto sprendimo, todėl tas laikas gerokai sutrumpės.

Vertėtų paminėti, jog „Jimmy JV85 Pro“ įkrovimo laikas yra labai lėtas, kaip ir visuose tokio tipo įrenginiuose: norint visiškai įkrauti akumuliatorių nuo 0 iki 100 proc., Jums prireiks kiek daugiau nei 4 valandų. Tai nėra didelė problema, jeigu pilno įkrovimo pakanka išsiurbti visus namus, tačiau kitu atveju – laukimas gali prailgti.

Verdiktas

Šįsyk verdiktas ganėtinai paprastas – jeigu Jums reikalingas kokybiškas ir galingas rankinis dulkių siurblys – „Jimmy JV85 Pro“ turėtų būti Jūsų opcijų viršūnėje. Stilingas ir futuristiškas dizainas, daugybė galios, puiki komplektacija ir, žinoma, labai patraukli kaina.

Taip, „JV85 Pro“ yra kiek sunkus, o jo įkrovimas trunka amžinybę, tačiau visa kita šis produktas atlieka puikiai arba labai gerai. O dabar jį galima įsigyti ir už labai gerą kainą. Mūsų partneriai „Geekbuying“, kurie ir aprūpino testuojamu modeliu, dabar „Jimmy“ siurblį parduoda už 234,55 eurus, o norėdami jį įsigyti – spauskite čia. Tiesa, nepamirškite panaudoti nuolaidos kodo NNNJV85PROLT.

Ar patiko šis įrašas? Prisidėkite prie šio ir panašių įrašų kūrimo, tapkite mūsų rėmėjais!

Komentarai

Kol kas komentarų nėra.

Rekomenduojama

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas