Pereiti prie turinio

Technologijų diskusijos

 1. Technologijų diskusijos

  1. Išmanieji laikrodžiai ir apyrankės

   Diskusijos apie naujausius išmaniuosius dėvimuosius įrenginius - įvairūs laikrodžiai, apyrankės bei jų galimybės. Reikalingas patarimas prieš perkant naują modelį ar neseniai patys įsigijote kažką? Pasidalinkite įspūdžiais.

   1
   pranešimas
  2. Išmanieji telefonai

   Diskusijos apie pačius įvairiausius „Android“, o taip pat ir „Apple“ kuriamus, išmaniuosius telefonus. Nuo naujausių įrenginių aptarimo, gandų apie planuojamus pristatyti modelius, iki patarimų kurį modelį geriausia rinktis ir pan. 

   29
   pranešimai
  3. Ausinės ir ausinukai

   Neatsiejamas kompiuterio ar telefono komponentas - ausinės ir ausinukai. Diskusijos apie šiuos įrenginius, naujausių modelių aptarimas ar geriausio varianto paieškos - šiame forume.

   2
   pranešimai
  4. Kompiuteriai

   Diskusijos apie nešiojamus kompiuterius ir stalinius kompiuterius – nuo „Chromebook“ iki galingų, žaidimams skirtų, nešiojamų ar stacionarių kompiuterių. Taip pat ir įvairių komponentų ar priedų aptarimai, patarimai ir pagalbos prašymai.

   23
   pranešimai
  5. Planšetiniai kompiuteriai

   Diskusijos apie planšetes ir planšetinius kompiuterius - nuo „iPad“ iki „Android“ pagrindu veikiančių įrenginių. Kas šiuo metu siūlo geriausią modelį, kokį rinktis turint ribotą biudžetą ir pan.

   1
   pranešimas
  6. Televizoriai, vaizdo projektoriai

   Diskusijos apie naujausius televizorius bei vaizdo projektorius - nuo pigių modelių, kuriuos gamina „Xiaomi“ ar kiti gamintojai, iki aukščiausios klasės įrenginių.

   1
   pranešimas
  7. Fotoaparatai ir kameros

   Diskusijas apie naujausius fotoaparatus ir kameras - nuo mėgėjiškos technikos aptarimo iki profesionalios įrangos.

   2
   pranešimai
  8. Kolonėlės ir garso sistemos

   Diskusijos apie garso įrangą, kuri skirta televizoriams ar tiesiog laisvalaikiui - nuo įvairiausių garso kolonėlių iki garso sistemų.

   6
   pranešimai
  9. Buitinė technika, išmanieji namai

   Šiame forume vyksta diskusijos apie įvairiausią buitinę techniką bei išmaniųjų namų sprendimus. Diskusijos apie šaldytuvus, kaitlentes ar išmaniuosius jungiklius ir panašią elektroniką. Turite klausimų ar patarimų? Viskas keliauja čia.

   • Pranešimų dar nėra
  10. Žaidimai ir esportas

   Čia diskutuojame apie žaidimus, kurie skirti asmeniniams kompiuteriams (PC). Naujausių žaidimų aptarimas, gandai ir kita.

   2
   pranešimai
  11. Dviračiai ir paspirtukai

   Diskusijos apie elektrinius dviračius bei paspirtukus, kurie tapo itin populiarūs tarp daugelio lietuvių.

   3
   pranešimai
  12. Automobiliai

   Automobilių diskusijos vyksta šiame forume. Naujausi elektriniai automobiliai, o taip pat diskusijos apie vidaus degimo varikliais aprūpintus modelius, gandų ir karščiausių naujienų aptarimas.

   7
   pranešimai
 2. Įvairios diskusijos

  1. Sportas, aktyvus laisvalaikis

   Diskusijos apie sportą, o taip pat ir aktyvius laisvalaikio praleidimo būdus. Nuo krepšinio iki alpinizmo ir kitų jus dominančių veiklų.

   4
   pranešimai
  2. Internetas, socialiniai tinklai

   Diskusijos apie socialinius tinklus, internetines svetaines bei viską, kas vyksta internete.

   13
   pranešimų
  3. NE Į TEMĄ

   Bendros diskusijos, kurios netelpa į jokius kitus forumus. Apie orą, gyvenimą ar dar kažką, kas jums įdomu.

   1
   pranešimas
  4. Telefonai.eu naujienos

   Šiame forume bus skelbiamos naujienos iš Telefonai.eu gyvenimo. Nuo naujienų, kurios liečia portalą iki pasikeitimų šiose diskusijose.

   17
   pranešimų
×
×
 • Sukurti naują...