SEB bankas šiemet toliau aktyviai atnaujina savo klientų aptarnavimo skyrius, kad jie taptų patogesni ir atitiktų kiekvieno kliento poreikius. Tačiau dabar pranešama ir apie kiek kitokius pokyčius.
MEGA IŠPARDAVIMAI – NUOLAIDOS NET IKI 80%, SPAUSKITE ČIA IR PASIRŪPINKITE KALĖDINĖMIS DOVANOMIS JAU DABAR
SEB informuoja, kad nuo 2025 metų vasario 1 dienos įsigalios banko paslaugų ir operacijų kainyno privatiems ir verslo klientams pokytis, susijęs su finansinių sandorių mokesčiu.
Lietuvoje veikiantis bankas informuoja, jog nuo vasario 1 dienos klientui dalyvaujant esminiuose įvykiuose, savanoriškuose ar privalomuose, susijusiuose su VP emitentu, kurio VP yra platinami Prancūzijos Respublikoje ir / ar Ispanijos Karalystėje (ateityje šalių sąrašas gali būti papildytas), gali būti taikomi papildomi mokesčiai, įskaitant finansinių sandorių mokesčius ar panašius mokesčius, kurie yra taikomi emitento jurisdikcijoje.
SEB atstovai pažymi, kad šie mokesčiai gali būti nurašyti iš kliento sąskaitos per du mėnesius nuo vertybinių popierių operacijos įvykdymo.
Pranešama, kad klientams nereikia imtis jokių veiksmų, tačiau, jei su paslaugų ir operacijų kainyno pakeitimu klientas nesutinka, turi teisę bet kada parduoti turimus VP, arba juos pervesti kitam finansinių priemonių rinkos tarpininkui.
Nuo 2025 metų – ir daugiau pasikeitimų
SEB bankas taip pat informuoja, kad nuo 2025 metų sausio 1 dienos nebebus teikiama mokėjimų pagal SEPA tiesioginio debeto nurodymą paslauga.
Pranešama, jog su klientais sudarytos SEPA tiesioginio debeto paslaugos sutartys bus automatiškai nutrauktos vadovaujantis SEPA tiesioginio debeto paslaugos aprašo 21 punktu.
„Kitais atvejais Bankas turi teisę vienašališkai nutraukti Sutartį, pranešdamas Mokėtojui apie tai prieš 60 (šešiasdešimt) kalendorinių dienų. Šalys privalo vykdyti Sutartį iki to laiko, kol įvykdomi jų sutartiniai įsipareigojimai“, - teigiama SEPA tiesioginio debeto paslaugos aprašo 21 punktu
Banko atstovai prašo, jog klientai ne vėliau kaip iki š. m. gruodžio 31 dienos pasirinktų kitą būdą atsiskaityti su lėšų gavėjais, pavyzdžiui, pervesti lėšas pasirinkus europinį pinigų pervedimą ar atsiskaityti mokėjimo kortele, jeigu lėšų gavėjas yra sudaręs tokią galimybę.