Rusijos praradimai Ukrainoje tampa sunkiai suvokiami: kasdien prarandama šimtai karių, tačiau tai dar tikrai nėra viskas

0 komentarų

Vasario 24 dieną pradėta Rusijos karinė invazija į Ukrainą tęsiasi iki šiol. Jau beveik aštuonis mėnesius trunkantis karas pridarė daugybę nuostolių ne tik Ukrainai, bet ir pačiai Rusijai, kurie nuolat praranda ne tik įvairiausios technikos, bet ir daugybę karių.

Prasidėjo mega „Aliexpress“ išpardavimai – sutaupykite net iki 70 proc.
Rusijos praradimai Ukrainoje tampa sunkiai suvokiami: kasdien prarandama šimtai karių, tačiau tai dar tikrai nėra viskas

Naujienų agentūra „Ukrinform“ išplatino naujausią informaciją, kuri atskleidžia, jog nuo karo pradžios jau žuvo maždaug 75 440 Rusijos karių, kas rodo daugiau nei 600 mirčių vien per praėjusią parą. Tokie duomenys pateikiami remiantis Ukrainos ginkluotųjų pajėgų generaliniu štabu, kuris naujausius duomenis paskelbė savo „Facebook“ paskyroje.

Iki šiandien, lapkričio 5 dienos, Kremliaus pajėgos taip pat neteko 2758 tankų, 5601 šarvuotųjų automobilių, 1776 artilerijos sistemų, 399 daugkartinio paleidimo raketų sistemų, 202 oro gynybos sistemų, 277 lėktuvų, 4184 automobilių ir degalų cisternų, 16 laivų, 260 sraigtasparnių, 155 specialiosios technikos vienetų ir 399 sparnuotųjų raketų.

Per praėjusią parą didžiausios Rusijos netektys – prarasta 21 šarvuotas automobilis, o taip pat ir daugiau nei 600 karių. Pastarosiomis dienomis okupantai praranda vis didesnį kiekį karių, kas turėtų siųsti rimtą pavojaus signalą šalies prezidentui V.Putinui.

Ukrainos ginkluotojų pajėgų generalinio štabo pateikiami duomenys yra preliminarūs ir nuolat tikslinami, tačiau akivaizdu, kad Rusija ir toliau praranda daugybę technikos, o karas pareikalauja ne vienos gyvybės. Vertėtų atkreipti dėmesį ir į tai, jog tikslesnį duomenų rinkimą sunkina ir itin intensyvūs kariniai veiksmai, kurie tęsiasi mėnesius.

0 komentarų

Rašyti komentarą

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Populiarios naujienos

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas