„Microsoft“ išsprendė dar vieną „Windows“ operacinės sistemos klaidą: negalėjote tinkamai peržiūrėti vaizdo įrašų? Jau yra sprendimas

„Microsoft“ neseniai įspėjo „Windows“ vartotojus atnaujinti savo sistemas, nes buvo pastebėta saugumo spraga, kurią išnaudoję sukčiai galėjo įdiegti kenkėjišką programinę įrangą. Neatidėliotinų veiksmų turėtų imtis „Windows 10“ ir „Windows 11“ platformų naudotojai.

Gaukite ‎100€ kuponų rinkinį ir 30% nuolaidą pirmam apsipirkimui „Temu“ parduotuvėje
„Microsoft“ išsprendė dar vieną „Windows“ operacinės sistemos klaidą: negalėjote tinkamai peržiūrėti vaizdo įrašų? Jau yra sprendimas

Saugumo problemos nėra vienintelė „Windows“ kompiuterių turėtojų problema. Jei jūsų naudojamame „Windows 11“ kompiuteryje sunku atkurti, įrašyti ir fiksuoti vaizdo įrašus, taip pat gali kyla problemų su internetine kamera, jums reikėtų įsidiegti naujausią kaupiamųjų naujinių versiją.

„Microsoft“ paskelbė naują pranešimą apie WVC1 kodeko ir jo raiškos klaidą. Pasak bendrovės, įdiegus KB5027303, kuris buvo išleistas 2023 metų birželio mėnesį, kai kurios programos negali apdoroti WVC1 vaizdo įrašo. Klaida taip pat turi įtakos interneto kameroms, kurios pagal nutylėjimą naudoja WVC1 kodeką.

Siekdama padėti greitai išspręsti klaidą, „Microsoft“ pasinaudojo „Known Issue Rollback“ funkcija - laikina žalos kontrolės priemone, kuri automatiškai sutvarko paveiktas vartotojų sistemas, kol bus parengta nuolatinė pataisa. Ši klaida jau ištaisyta ir naujausiame atnaujinime.

Verta paminėti ir tai, jog „Microsoft“ neseniai ištaisė dar vieną keistą „Windows 11“ klaidą. Ši problema susijusiu tuo, jog darbalaukio piktogramos netikėtai persikeldavo per visus monitorius, naudojant „Copilot“ kelių monitorių sistemose.

Programinės įrangos milžinė dar vasario 8 dieną išsprendė peršokančių piktogramų problemą, o dabar vartotojai sėkmingai gali atsinaujinti į naujausią „Windows 11“ versiją. Beje, „Microsoft“ dabar priverstinai atnaujina naudotojus į „Windows 11 23H2“.

0 komentarų

Rašyti komentarą

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas