Senos interneto eros pabaiga: „Adobe Flash Player“ bus pašalintas iš jūsų kompiuterio

Senos interneto eros pabaiga: „Adobe Flash Player“ bus pašalintas iš jūsų kompiuterio

Leonardas Sindaravičius

2021-02-18, 10:25

Prieš kiek daugiau nei mėnesį „Adobe“ oficialiai nutraukė „Flash Player“ papildinio palaikymą, tuo pačiu paskelbdama, kad nuo šių metų sausio 12-osios visą šiuo įskiepiu veikiantį turinį. Svarbų žingsnį pagaliau žengė ir „Microsoft“, išleidusi naujinį, pašalinantį „Windows 10“ užsilikusius „Flash Player“ duomenis visiems laikams.

Kaip praneša „Windows Latest“, atnaujinimas artimiausiu metu turi pasiekti visus, naudojančius „Windows 10“ 20H2, 2004 versiją, taip pat ir senesnių versijų naudotojus. Pats KB4577586 naujinys savaime suprantamas - jis pašalina „Adobe Flash Player“ programą, įrašytą Jūsų operacinėje sistemoje - tačiau kitaip nei daugelis kitų naujinių, šis negali būti ištrintas. Jei susidursite su nesklandumais ar staiga prireiks „Flash Player“ funkcionalumo (nors tai abejotina), jį susigrąžinti galėsite dviem būdais: pirmasis tai grįžti prie senesnės OS versijos naudojant „Restore Point“, kitas variantas tai visos operacinės sistemos įdiegimas iš naujo, tačiau be minėto naujinio.

Sutaupykite net 102€ pirkdami Roidmi Eve Plus robotą-siurblį

Windows-Update-remove-Adobe-Flash-1-927x420

Verta paminėti ir tai, jog naujinys ištrins tik automatiniu būdu įdiegtas „Flash Player“ versijas - tai, kas buvo gamykliškai įdiegta „Windows 10“ operacinėje sistemoje, įskaitant „Edge“ naršyklės įskiepį. Jei naudojate kokią nors kitą naršyklę, kurioje veikia „Flash Player“, jis paliestas nebus (išskyrus populiariausias - „Chrome“ ir „Firefox“ jau spėjo panaikinti „Flash“ iš savo naršyklių).

Tiesa, nerekomenduotumėme nei praleisti šio „Windows“ OS atnaujinimo, nei ieškoti kitų būdų naudotis „Flash Player“ - pati „Adobe“ paskelbė, jog šios programos palaikymas bus visiškai nutrauktas ir tai gali atverti saugumo spragų.

Windows-Update-remove-Adobe-Flash-2-746x420

Kaip jau minėjome, „Adobe Flash Player“ pašalinantis naujinys pasieks visus „Windows 10“ naudotojus per ateinančias keletą dienų. Jei vis dar naudojate senesnę OS versiją, kaip „Windows 7“, rekomenduojame atsinaujinti į „Windows 10“, nes senesnių versijų palaikymas visiškai nutrauktas - naudodami nepalaikomą „Windows“ versiją rizikuojate savo duomenų saugumu.

Ar patiko šis įrašas? Prisidėkite prie šio ir panašių įrašų kūrimo, tapkite mūsų rėmėjais!

Komentarai

Rekomenduojama

Daugiau naujienų

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas