Creality CR-Scan Ferret Pro 3D Scanner 30FPS 0.1mm Accuracy | Poland

[EU] Creality CR-Scan Ferret Pro 3D Scanner 30FPS 0.1mm Accuracy | Poland

Kaina: 334€

Pasiūlymas galioja iki 2024-05-31

Internetinėje parduotuvėje „Geekbuying“ dabar jūs galite įsigyti „Creality CR-Scan Ferret Pro 3D Scanner 30FPS 0.1mm Accuracy | Poland“, o šis produktas šiuo metu parduodamas vos už 334 eurus. Tiesa, norėtumėme atkreipti dėmesį, jog šis pasiūlymas galioja iki 2024-05-31, todėl vertėtų nedelsti.

Norėdami pasinaudoti šiuo pasiūlymu – spauskite čia. Žinoma, reikėtų nepamiršti prieš atsiskaitant nurodyti ir tinkamą nuolaidos kodą, o šiai kainai pritaikyti reikėtų panaudoti nuolaidos kodą - NNNSJRYGD.

Creality CR-Scan Ferret Pro 3D Scanner 30FPS 0.1mm Accuracy | Poland pristatymas

Gera žinia yra ir tai, jog „Creality CR-Scan Ferret Pro 3D Scanner 30FPS 0.1mm Accuracy | Poland“ atkeliauja iš Europoje esančio sandėlio. Dažniausiai tokios prekės mus pasiekia iš Vokietijos, Italijos, Ispanijos ar Lenkijos sandėlių, o tai reiškia, kad pirkinys mus pasieks itin greitai.

Dažniausiai pristatymas iš Europoje esančių sandėlių trunka vos keletą dienų, o ne išimtis yra ir perkant „Geekbuying“. Žinoma, dar vienas privalumas yra ir tai, jog mums neabejotinai nereikės mokėti jokių papildomų mokesčių, todėl neteks sukti galvos ar pardavėjas viską atliko kaip pridera.

Creality CR-Scan Ferret Pro 3D Scanner 30FPS 0.1mm Accuracy | Poland kaina

Kaip jau minėjome, dabar „Creality CR-Scan Ferret Pro 3D Scanner 30FPS 0.1mm Accuracy | Poland“ parduodamas tik už 334 eurus, o norėdami pasinaudoti šiuo pasiūlymu – spauskite čia. Šis produktas yra parduodamas „Geekbuying“ internetinėje parduotuvėje. Tiesa, norėtumėme atkreipti dėmesį, jog šis pasiūlymas galioja iki 2024-05-31, todėl vertėtų nedelsti.

Daugiau Geekbuying pasiūlymų

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas