Internetinėje parduotuvėje „Cafago“ dabar jūs galite įsigyti „GUB Aluminum Alloy Motorcycle Phone Stand 360 Degree Rotation Riding Cell Phone Holder“, o šis produktas šiuo metu parduodamas vos už 21.94 eurus. Tiesa, norėtumėme atkreipti dėmesį, jog šis pasiūlymas galioja iki 2024-05-31, todėl vertėtų nedelsti.

Norėdami pasinaudoti šiuo pasiūlymu – spauskite čia. Šiam pasiūlymui nuolaidos kodas nereikalingas.

GUB Aluminum Alloy Motorcycle Phone Stand 360 Degree Rotation Riding Cell Phone Holder pristatymas

Gera žinia yra ir tai, jog „GUB Aluminum Alloy Motorcycle Phone Stand 360 Degree Rotation Riding Cell Phone Holder“ atkeliauja iš Kinijoje esančio sandėlio. Dažniausiai pardavėjas pasirūpina, jog jums nereikėtų mokėti papildomų mokesčių, tačiau garantijos tam nėra. Rekomenduojame peržiūrėti pardavėjo pristatymo informaciją, kad įsitikintumėte, jog pardavėjas pasirūpina visais mokesčiais ir kaina yra galutinė.

Dažniausiai pristatymas iš Kinijoje esančių sandėlių trunka kiek ilgiau nei keliaujant iš Europos, tačiau perkant iš „Cafago“ prekės dažniausiai atkeliauja ganėtinai greitai. Žinoma, dar vienas privalumas yra ir tai, jog perkant iš Kinijoje esančių sandėlio kaina dažniausiai būna gerokai žemesnė nei analogiško produkto Europoje.

GUB Aluminum Alloy Motorcycle Phone Stand 360 Degree Rotation Riding Cell Phone Holder kaina

Kaip jau minėjome, dabar „GUB Aluminum Alloy Motorcycle Phone Stand 360 Degree Rotation Riding Cell Phone Holder“ parduodamas tik už 21.94 eurus, o norėdami pasinaudoti šiuo pasiūlymu – spauskite čia. Šis produktas yra parduodamas „Cafago“ internetinėje parduotuvėje. Tiesa, norėtumėme atkreipti dėmesį, jog šis pasiūlymas galioja iki 2024-05-31, todėl vertėtų nedelsti.

Daugiau Cafago pasiūlymų

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas