Joyor E6-S Off-road Electric Scooter

[EU] Joyor E6-S Off-road Electric Scooter

Kaina: 1949€

Pasiūlymas galioja iki 2024-05-31

Internetinėje parduotuvėje „Geekbuying“ dabar jūs galite įsigyti „Joyor E6-S Off-road Electric Scooter“, o šis produktas šiuo metu parduodamas vos už 1949 eurus. Tiesa, norėtumėme atkreipti dėmesį, jog šis pasiūlymas galioja iki 2024-05-31, todėl vertėtų nedelsti.

Norėdami pasinaudoti šiuo pasiūlymu – spauskite čia. Žinoma, reikėtų nepamiršti prieš atsiskaitant nurodyti ir tinkamą nuolaidos kodą, o šiai kainai pritaikyti reikėtų panaudoti nuolaidos kodą - NNNFRJYE6.

Joyor E6-S Off-road Electric Scooter pristatymas

Gera žinia yra ir tai, jog „Joyor E6-S Off-road Electric Scooter“ atkeliauja iš Europoje esančio sandėlio. Dažniausiai tokios prekės mus pasiekia iš Vokietijos, Italijos, Ispanijos ar Lenkijos sandėlių, o tai reiškia, kad pirkinys mus pasieks itin greitai.

Dažniausiai pristatymas iš Europoje esančių sandėlių trunka vos keletą dienų, o ne išimtis yra ir perkant „Geekbuying“. Žinoma, dar vienas privalumas yra ir tai, jog mums neabejotinai nereikės mokėti jokių papildomų mokesčių, todėl neteks sukti galvos ar pardavėjas viską atliko kaip pridera.

Joyor E6-S Off-road Electric Scooter kaina

Kaip jau minėjome, dabar „Joyor E6-S Off-road Electric Scooter“ parduodamas tik už 1949 eurus, o norėdami pasinaudoti šiuo pasiūlymu – spauskite čia. Šis produktas yra parduodamas „Geekbuying“ internetinėje parduotuvėje. Tiesa, norėtumėme atkreipti dėmesį, jog šis pasiūlymas galioja iki 2024-05-31, todėl vertėtų nedelsti.

Daugiau Geekbuying pasiūlymų

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas