Internetinėje parduotuvėje „Cafago“ dabar jūs galite įsigyti „K6 Projector 1080P Decoding Keystone Correction Mini Portable Projector Voice Control“, o šis produktas šiuo metu parduodamas vos už 70.67 eurus. Tiesa, norėtumėme atkreipti dėmesį, jog šis pasiūlymas galioja iki 2024-04-30, todėl vertėtų nedelsti.

Norėdami pasinaudoti šiuo pasiūlymu – spauskite čia. Šiam pasiūlymui nuolaidos kodas nereikalingas.

K6 Projector 1080P Decoding Keystone Correction Mini Portable Projector Voice Control pristatymas

Gera žinia yra ir tai, jog „K6 Projector 1080P Decoding Keystone Correction Mini Portable Projector Voice Control“ atkeliauja iš Kinijoje esančio sandėlio. Dažniausiai pardavėjas pasirūpina, jog jums nereikėtų mokėti papildomų mokesčių, tačiau garantijos tam nėra. Rekomenduojame peržiūrėti pardavėjo pristatymo informaciją, kad įsitikintumėte, jog pardavėjas pasirūpina visais mokesčiais ir kaina yra galutinė.

Dažniausiai pristatymas iš Kinijoje esančių sandėlių trunka kiek ilgiau nei keliaujant iš Europos, tačiau perkant iš „Cafago“ prekės dažniausiai atkeliauja ganėtinai greitai. Žinoma, dar vienas privalumas yra ir tai, jog perkant iš Kinijoje esančių sandėlio kaina dažniausiai būna gerokai žemesnė nei analogiško produkto Europoje.

K6 Projector 1080P Decoding Keystone Correction Mini Portable Projector Voice Control kaina

Kaip jau minėjome, dabar „K6 Projector 1080P Decoding Keystone Correction Mini Portable Projector Voice Control“ parduodamas tik už 70.67 eurus, o norėdami pasinaudoti šiuo pasiūlymu – spauskite čia. Šis produktas yra parduodamas „Cafago“ internetinėje parduotuvėje. Tiesa, norėtumėme atkreipti dėmesį, jog šis pasiūlymas galioja iki 2024-04-30, todėl vertėtų nedelsti.

Daugiau Cafago pasiūlymų

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas