MIUI Cold-Press Juice Extractor Large Inlet Slow Juicer Kitchen Household

MIUI Cold-Press Juice Extractor Large Inlet Slow Juicer Kitchen Household

Kaina: 78.57€

Internetinėje parduotuvėje „GShopper“ dabar jūs galite įsigyti „MIUI Cold-Press Juice Extractor Large Inlet Slow Juicer Kitchen Household“, o šis produktas šiuo metu parduodamas vos už 78.57 eurus. Tiesa, norėtumėme atkreipti dėmesį, jog šis pasiūlymas galioja iki 2024-03-31, todėl vertėtų nedelsti.

Norėdami pasinaudoti šiuo pasiūlymu – spauskite čia. Žinoma, reikėtų nepamiršti prieš atsiskaitant nurodyti ir tinkamą nuolaidos kodą, o šiai kainai pritaikyti reikėtų panaudoti nuolaidos kodą - gshopperMIUI.

MIUI Cold-Press Juice Extractor Large Inlet Slow Juicer Kitchen Household pristatymas

Gera žinia yra ir tai, jog „MIUI Cold-Press Juice Extractor Large Inlet Slow Juicer Kitchen Household“ atkeliauja iš Kinijoje esančio sandėlio. Dažniausiai pardavėjas pasirūpina, jog jums nereikėtų mokėti papildomų mokesčių, tačiau garantijos tam nėra. Rekomenduojame peržiūrėti pardavėjo pristatymo informaciją, kad įsitikintumėte, jog pardavėjas pasirūpina visais mokesčiais ir kaina yra galutinė.

Dažniausiai pristatymas iš Kinijoje esančių sandėlių trunka kiek ilgiau nei keliaujant iš Europos, tačiau perkant iš „GShopper“ prekės dažniausiai atkeliauja ganėtinai greitai. Žinoma, dar vienas privalumas yra ir tai, jog perkant iš Kinijoje esančių sandėlio kaina dažniausiai būna gerokai žemesnė nei analogiško produkto Europoje.

MIUI Cold-Press Juice Extractor Large Inlet Slow Juicer Kitchen Household kaina

Kaip jau minėjome, dabar „MIUI Cold-Press Juice Extractor Large Inlet Slow Juicer Kitchen Household“ parduodamas tik už 78.57 eurus, o norėdami pasinaudoti šiuo pasiūlymu – spauskite čia. Šis produktas yra parduodamas „GShopper“ internetinėje parduotuvėje. Tiesa, norėtumėme atkreipti dėmesį, jog šis pasiūlymas galioja iki 2024-03-31, todėl vertėtų nedelsti.

Daugiau GShopper pasiūlymų

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas