MOTOSPEED BK75 87 Keys Dual Mode Mechanical Gaming Keyboard

MOTOSPEED BK75 87 Keys Dual Mode Mechanical Gaming Keyboard

Kaina: 64.87€

Internetinėje parduotuvėje „GShopper“ dabar jūs galite įsigyti „MOTOSPEED BK75 87 Keys Dual Mode Mechanical Gaming Keyboard“, o šis produktas šiuo metu parduodamas vos už 64.87 eurus. Tiesa, norėtumėme atkreipti dėmesį, jog šis pasiūlymas galioja iki 2024-03-31, todėl vertėtų nedelsti.

Norėdami pasinaudoti šiuo pasiūlymu – spauskite čia. Žinoma, reikėtų nepamiršti prieš atsiskaitant nurodyti ir tinkamą nuolaidos kodą, o šiai kainai pritaikyti reikėtų panaudoti nuolaidos kodą - gplife10.

MOTOSPEED BK75 87 Keys Dual Mode Mechanical Gaming Keyboard pristatymas

Gera žinia yra ir tai, jog „MOTOSPEED BK75 87 Keys Dual Mode Mechanical Gaming Keyboard“ atkeliauja iš Kinijoje esančio sandėlio. Dažniausiai pardavėjas pasirūpina, jog jums nereikėtų mokėti papildomų mokesčių, tačiau garantijos tam nėra. Rekomenduojame peržiūrėti pardavėjo pristatymo informaciją, kad įsitikintumėte, jog pardavėjas pasirūpina visais mokesčiais ir kaina yra galutinė.

Dažniausiai pristatymas iš Kinijoje esančių sandėlių trunka kiek ilgiau nei keliaujant iš Europos, tačiau perkant iš „GShopper“ prekės dažniausiai atkeliauja ganėtinai greitai. Žinoma, dar vienas privalumas yra ir tai, jog perkant iš Kinijoje esančių sandėlio kaina dažniausiai būna gerokai žemesnė nei analogiško produkto Europoje.

MOTOSPEED BK75 87 Keys Dual Mode Mechanical Gaming Keyboard kaina

Kaip jau minėjome, dabar „MOTOSPEED BK75 87 Keys Dual Mode Mechanical Gaming Keyboard“ parduodamas tik už 64.87 eurus, o norėdami pasinaudoti šiuo pasiūlymu – spauskite čia. Šis produktas yra parduodamas „GShopper“ internetinėje parduotuvėje. Tiesa, norėtumėme atkreipti dėmesį, jog šis pasiūlymas galioja iki 2024-03-31, todėl vertėtų nedelsti.

Daugiau GShopper pasiūlymų

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas