Neakasa PowerScrub 2 Wet Dry Cordless Vacuum Cleaner

[EU] Neakasa PowerScrub 2 Wet Dry Cordless Vacuum Cleaner

Kaina: 145.29€

Pasiūlymas nebegalioja

Internetinėje parduotuvėje „GShopper“ dabar jūs galite įsigyti „Neakasa PowerScrub 2 Wet Dry Cordless Vacuum Cleaner“, o šis produktas šiuo metu parduodamas vos už 145.29 eurus. Tiesa, norėtumėme atkreipti dėmesį, jog šis pasiūlymas galioja iki 2024-03-31, todėl vertėtų nedelsti.

Norėdami pasinaudoti šiuo pasiūlymu – spauskite čia. Žinoma, reikėtų nepamiršti prieš atsiskaitant nurodyti ir tinkamą nuolaidos kodą, o šiai kainai pritaikyti reikėtų panaudoti nuolaidos kodą - gshopper20.

Neakasa PowerScrub 2 Wet Dry Cordless Vacuum Cleaner pristatymas

Gera žinia yra ir tai, jog „Neakasa PowerScrub 2 Wet Dry Cordless Vacuum Cleaner“ atkeliauja iš Europoje esančio sandėlio. Dažniausiai tokios prekės mus pasiekia iš Vokietijos, Italijos, Ispanijos ar Lenkijos sandėlių, o tai reiškia, kad pirkinys mus pasieks itin greitai.

Dažniausiai pristatymas iš Europoje esančių sandėlių trunka vos keletą dienų, o ne išimtis yra ir perkant „GShopper“. Žinoma, dar vienas privalumas yra ir tai, jog mums neabejotinai nereikės mokėti jokių papildomų mokesčių, todėl neteks sukti galvos ar pardavėjas viską atliko kaip pridera.

Neakasa PowerScrub 2 Wet Dry Cordless Vacuum Cleaner kaina

Kaip jau minėjome, dabar „Neakasa PowerScrub 2 Wet Dry Cordless Vacuum Cleaner“ parduodamas tik už 145.29 eurus, o norėdami pasinaudoti šiuo pasiūlymu – spauskite čia. Šis produktas yra parduodamas „GShopper“ internetinėje parduotuvėje. Tiesa, norėtumėme atkreipti dėmesį, jog šis pasiūlymas galioja iki 2024-03-31, todėl vertėtų nedelsti.

Daugiau GShopper pasiūlymų

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas